logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Zeytinburnu Kombi Tamiri

Günümüzde ısınma için en önemli araçlardan biri olan kombiler; sıcak, su ısınma gibi birçok farklı açıdan hayatımızda bize kolaylık sağlamaktadır. Bununla birlikte kombilerin en ufak arızalanmasında büyük problemler yaşanmaması için doğrudan profesyonel bir müdahale gerekmektedir. Ayrıca belli dönemler içerisinde bakımı eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Kombi tamiri konusu ben bunuda yaparım anlayışıyla hareket eden herhangi bir ustanın yapabileceği bir iş değildir. Tecrübe, profesyonelolma ve gerçek bilgi oldukça önemlidir.

Müşterimizin güvenliği, mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur,  anlayışıyla hareket eden Zeytinburnu Kombi Tamircisi olarak işimizi profesyonel bir şekilde yapıyor ve arkamızda mutlu ve huzurlu bir müşteri kitlesi bırakmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kombihangidurumlardaarızayapar?

Kombilerin dönemlik bakımları ve aynı zamanda peteklerinin temizliği ihmal edildiğinde kombilerde çeşitli arıza sinyalleri ortaya çıkmaya başlar. Kombi su almaz veya su akıtır. Su basıncında yükselme olur. Kombi gürültülü çalışır veya patlamalı yanmaya başlar. Şayet bu tarz sıkıntılar yaşıyor iseniz kesinlikle ihmal edilmemeli ve kombi tamiri hizmetleri için profesyonel bir ekibe başvurulmalıdır. Zeytinburnu Kombi Tamiri, size bu güvenli hizmeti sunmaktadır. Bahsettiğimiz bu arızalardan en sık görüleni ise kombim su almıyor şeklinde olanıdır. Kombide su kaçağının olması, kombinin su tesisatında tıkanıklıkların bulunması, kombi doldurma musluğunun gevşemesi, kombi doldurma vanasında tıkanıklık bulunması gibi sebepler kombilerin su almasını engeller. Bu gibi sebepler de kombi tamiri hizmeti almayı gerektirir. Alanında uzman ve deneyimli kombi tamircisi; kombilerin neden su almadığını tespit ederek gerekli olan tamiri yaparak arızayı gidermektedir.

Kombi Su Akıtıyor Neyapmalıyım?

Su akıtmaya başlayan kombi için yapılacak en doğru iş elbette ki kombi tamircisini çağırmaktır.Kombilerin genleşme tankında sorun oluşması, tesisat bağlantısında kalitesiz malzemelerin kullanılması, su doldurma vanasındaki gevşeme veya kalorifer tesisatındaki problemler kombilerin su akıtmasına neden olan etkenlerdendir. Böylesi bir problemyaşandığında profesyonel hizmet veren kombi tamircisi çağırılması gerekmektedir. Kombi bakımlarının ihmal edilmesi, kombi kartında sorun ortaya çıkması ya da kombi NTC’sinin arızalanması kombinin suyu ısıtmamasına yol açabilir. Tüm bu unsurlara ek olarak kombinin diyafram contasında sorun olması, üç yollu vana arızası ve eşanjördeki kireçlenme gibi durumlarda da kombi suyu ısıtmaz. Bu durum da kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermede sıkıntı oluşturmaktadır. Zeytinburnu Kombi Tamir,tüm bu sıkıntılarınızı gidermek için en doğru hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Kombi Su Basıncının Ayarlanması

Kombinin arıza vermemesi ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmesi için su basıncının ideal seviyelerde olup olmaması çok önemli bir etkendir. Genleşme tankının havasının azalması, genleşme tankının membranında delik olması, doldurma musluğundaki arızalar, plaka eşanjörünün sorun çıkarması gibi nedenler basıncın ayarının bozulmasına neden olabilir. Bu durumda mutlaka alanında uzman Zeytinburnu Kombi Tamiri ile iletişime geçmelisiniz.

- Zeytinburnu kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Zeytinburnu kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Zeytinburnu kombi petekleri isitmiyor
- Zeytinburnu kombi sıcak su az veriyor
- Zeytinburnu kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Zeytinburnu kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Zeytinburnu kombi su dolmuyor
- Zeytinburnu kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Zeytinburnu kombi patlamalı çalışıyor
- Zeytinburnu peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Zeytinburnu petekler ısınmıyor
- Zeytinburnu petekler çalışmıyor
- Zeytinburnu kombi su kaçırıyor
- Zeytinburnu ses yapıyor
- Zeytinburnu çalışıyor sonra duruyor
- Zeytinburnu kombi error veriyor
- Zeytinburnu kombi arıza kodları
- Zeytinburnu kombi ateşleme yapmıyor
- Zeytinburnu su basıncı devamlı düşüyor
- Zeytinburnu sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Zeytinburnu kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Zeytinburnu kombiden sıcak su gelmiyor
- Zeytinburnu kombi kırmızı ışık yanıyor
- Zeytinburnu kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Zeytinburnu kombi pat pat ses yapıyor
- Zeytinburnu üç yollu vana arızası
- Zeytinburnu doldurma musluğu arızaı
- Zeytinburnu fan motoru arızası
- Zeytinburnu anakart arızası (eletronik)
- Zeytinburnu plakalı eşenjör arızası
- Zeytinburnu gaz valfi arızası
- Zeytinburnu step motoru arızası
- Zeytinburnu kombi kart tamiri
- Zeytinburnu kombi tamirsici
- Zeytinburnu 7/24 kombi servis
- Zeytinburnu kombici
- Zeytinburnu kombi tamircisi
- Zeytinburnu kombi servisleri
- Zeytinburnu bosch kombi c6 arızası
- Zeytinburnu eca kombi kırmızı ışık yanıyor
- Zeytinburnu kombi sıcak su ayarı
- Zeytinburnu kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Zeytinburnu kombiye elektirik gelmiyor
- Zeytinburnu kombi şartel attırıyor
- Zeytinburnu kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Zeytinburnu kombi petekleri az ısıtıyor
- Zeytinburnu kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Zeytinburnu kombi yedek parça
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın