logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Sefaköy kombi yedek parça

Kaliteli Sefaköy kombi yedek parça firmamız kuruluş tarihinden buyana pekçok kombi servisleri tarafından tercih ediliyor. Tüm kombi modelleri için orijinal kombi yedek parçaların satıldığı firmamızdan bu sayede kombi servislerimiz en uygun fiyat tarifesinden yedek parça siparişinde bulunabiliyor. Profesyonel kadromuz ve son model kombi yedek parça teslim aracımız sayesinde ilimiz içerisinde hizmet sunan kombi servislerimize ek ücretsiz bir şekilde yedek parça teslimatı gerçekleştiriyoruz. Kombi servisi müşterilerimiz ayrıca ürün teslimatında tercihi doğrultusunda ödemesini nakit ya da tüm kredi kartları üzerinden yapabiliyor. İnternet dünyasının en çok tercih edilen kombi yedek parça satış firması olarak 81 ilimizde yer alan kombi servislerimiz tarafından gün boyu yoğun bir şekilde tercih ediliyoruz.

Kombi Servisleri Tarafından Neden Tercih Ediliyoruz?

İnternet dünyasında yer alan amatör kombi yedek parça satış firmalarının aksine Sefaköy kombi parçacısı olarak Türkiye'deki tüm kombi servisleri tarafından tercih edilmenin gururunu yaşıyoruz. Firmamız sadece orijinal ve garanti belgeli kombi yedek parçaları satıyor. Bu sayede firmalarımız tarafından güvenle tercih ediliyoruz. Kombi servislerimiz tarafından ihtiyaç duyulan tüm kombi yedek parçalarına sahip olduğumuzu da belirtebiliriz. Bu sayede firmalarımız aradığı tüm yedek parçalar için firmamız ile 7/24 kesintisiz bir biçimde iletişim kurabiliyor. Firmamız profesyonel kombi servisleri tarafından tercih edildiği gibi henüz yeni sektöre giriş sağlayan kombi servisleri tarafından da tercih ediliyor. Firmamız internet dünyasında yer alan birçok kombi yedek parçası satış firmaları aksine kombi servislerine müşteri memnuniyeti kapsamında ürün satışı yapıyor. Firmalarımıza ürün satışı yapmadan önce uygun fiyat teklifi sunuyor ve kombi servislerimizin fiyat tarifelerimizi uygun görmesi durumunda orijinal kombi yedek parçalarımızın gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Kombi Servislerimiz Tarafından Firmamızdan Sipariş Verilen Yedek Parçalar

Kaliteli kombi yedek parçaları satan firmamızdan kombi servislerimize A'dan Z'ye kadar tüm kombi yedek parça satışa sunuyoruz. Firmalar sitemiz üzerinden garantili kombi fanı, kombi prosestat sistemi, ana eşanjör, emniyet ventili, brülör, gaz valfi, üç yollu vana, genleşme tankı, pompa gibi birçok kombi yedek parçaları satın alıyor. Kombi servislerimize kusursuz bir biçimde hitap eden lider kombi yedek parça satış firmamız sayesinde firmalarımız yüksek fiyat tarifeli kombi yedek parça satış firmalarına gerek duymuyor. Firmamız sayesinde kombi servislerimiz ödemelerini daha pratik bir şekilde gerçekleştiriyor. Kombi servislerimiz firmamızı tercih etmesi sayesinde aynı zamanda müşteri kitlesini de yükseltiyor. Bu sayede sektöründe ise lider bir konuma kolayca ulaşabiliyor. Kombi servislerimiz firmamız sayesinde orijinal kombi yedek parçalarına sahip olduğundan tüm müşterilerinden de takdir mesajları elde edebiliyor. Dolaysıyla profesyonel kombi yedek parça satış firmamız sayesinde kombi servislerimiz de sektörde hızla kariyer elde etmenin gururunu yaşıyor.

Fan Yedek Parça

Kombi servisleri tarafından en çok gereksinim duyulan yedek parçalardan biri de fan ve prosestat parçalarıdır. Birbirinden farklı görevlere sahip olan bu her iki kombi parçası ayrıca çeşitli nedenler sonucunda etkisini yitirebiliyor. Bu durumda ise kombi servisleri tarafından doğrudan bu parçalar için firmamız ile irtibat kuruluyor. Daha çok hermetik ve yoğunlaşmalı kombi cihazlarında yer alan fan dışarıdan temiz havayı alarak sistemde bulunan brülör sistemin deyanma meydana gelmesine destek olur.

Prosestat Kombi Yedek Parça

Prosestat ise fan sisteminden aldığı pozitif yönlü basınç sayesinde atık gaz sisteminde problem meydana gelip gelmediği hakkında elektronik kart sistemine bilgilendirme yapan bir parçadır. Bu her iki kombi parçası da amatör kombi yedek parça firmaları tarafından yüksek fiyat tarifesinden ve garantisiz bir şekilde satışa sunulabiliyor. Bu durum ise beraberinde kombi servislerinin zor durumda kalmasına neden olabiliyor. Firmamız bu yedek parçaları Avrupa kalitesinden satışa sunuyor.

Ana Eşanjör, Emniyet Ventili Yedek Parça Brülör

Kombi servislerinin favorisi olan kombi yedek parça firması olarak firmaların aradığı ana eşanjör, emniyet ventili, brülör ve gaz valfi kombi kusursuz yedek parçaları da satışa sunuyoruz. Bu sayede kombi servislerimizin yüzünü güldürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firmamız sayesinde kombi servisleri güçlük çekmeden ve zaman bakımından dezavantajlı olmadan orijinal yedek parçaları pratik bir şekilde sipariş verebiliyor. Kombi servislerine ev ve işyeri konforunda hizmet sunan firmamızdan ana yukarıdaki kombi yedek parçaları da uygun fiyat tarifesinden satın alınabilir. Ana eşanjör, kombi içerisinde bulunan brülör sisteminden aldığı su ile içinden geçen suyun ısıtılmasında görev üstleniyor. Bu parçanın görev aksaması yaşaması durumunda kombi servislerimiz firmamıza yöneliyor.

Garantili Yedek Parça Hizmeti

Emniyet ventili,  kombi cihazında belirli düzeyde bir basınç durumu söz konusudur. Bu basınç düzeyi bazı sebeplerden ötürü normal barın üzerine ulaşabiliyor. Diğer bir deyişle basınç durumunun 3 barın üzerine ulaşması cihazın zarar görmesi anlamına geliyor. Tam da bu noktadan itibaren emniyet ventili büyük önem arz ediyor. Basınç düzeyinin 3 barı aşması durumunda cihazın yüksek basınç nedeniyle zarar görmesini engellemek açısından dışarıdan fazla suyu atmakla görevlidir. Kombi servisleri açısından önem arz eden yedek parçalardan biri de brülördür. Tüm kombilerde yer alan bu parça bozulması durumunda yedek parça ile değiştirilmesi gerekiyor.

Brülör Ve Gaz Valfi Yedek Parça

Brülör, gaz armatüründen gelen gazı hava yolu ile uygun bir tarzda karıştırarak yanma eyleminin gerçekleşmesini sağlar. Dolaysıyla bu parçanın işlevsiz hale gelmesi durumunda mutlaka kombi servisi firmamıza yönelmesi tavsiye edilir. Kombi cihazlarında sıklıkla bozulan parçalardan biri de gaz valfidir. Tesisat sisteminden aldığı gaz ile anakart üzerinden emir alarak belirli bir düzeyde brülör sistemine aktaran ve bu sayede ise brülör sisteminde yanma meydana gelmesini sağlayan bu parça bu nedenle önemli kombi parçaları arasında bulunuyor.

Geniş Kombi Yedek Parça Kataloğumuz

Kombi servislerimizin lider kombi parçaları satış firması olarak geniş ürün kataloğu sunuyoruz. Firmalar bu sayede kurumsal web sitemizi 7/24 ziyaret ederek aradığını tüm kombi yedek parçalarını görüntüleyebiliyor. Firmalar sitemizden online müşteri hizmetleri üzerinden de kesintisiz bir biçimde orijinal kombi yedek parça siparişi oluşturabiliyor.

- Sefaköy kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Sefaköy kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Sefaköy kombi petekleri isitmiyor
- Sefaköy kombi sıcak su az veriyor
- Sefaköy kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Sefaköy kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Sefaköy kombi su dolmuyor
- Sefaköy kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Sefaköy kombi patlamalı çalışıyor
- Sefaköy peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Sefaköy petekler ısınmıyor
- Sefaköy petekler çalışmıyor
- Sefaköy kombi su kaçırıyor
- Sefaköy ses yapıyor
- Sefaköy çalışıyor sonra duruyor
- Sefaköy kombi error veriyor
- Sefaköy kombi arıza kodları
- Sefaköy kombi ateşleme yapmıyor
- Sefaköy su basıncı devamlı düşüyor
- Sefaköy sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Sefaköy kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Sefaköy kombiden sıcak su gelmiyor
- Sefaköy kombi kırmızı ışık yanıyor
- Sefaköy kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Sefaköy kombi pat pat ses yapıyor
- Sefaköy üç yollu vana arızası
- Sefaköy doldurma musluğu arızaı
- Sefaköy fan motoru arızası
- Sefaköy anakart arızası (eletronik)
- Sefaköy plakalı eşenjör arızası
- Sefaköy gaz valfi arızası
- Sefaköy step motoru arızası
- Sefaköy kombi kart tamiri
- Sefaköy kombi tamirsici
- Sefaköy 7/24 kombi servis
- Sefaköy kombici
- Sefaköy kombi tamircisi
- Sefaköy kombi servisleri
- Sefaköy kombi sıcak su ayarı
- Sefaköy kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Sefaköy kombiye elektirik gelmiyor
- Sefaköy kombi şartel attırıyor
- Sefaköy kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Sefaköy kombi petekleri az ısıtıyor
- Sefaköy kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Sefaköy kombi yedek parça
- Sefaköy kombi arıza kodları
- Sefaköy Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Sefaköy Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Sefaköy Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Sefaköy Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Sefaköy Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Sefaköy Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Sefaköy Kombi Fan Motoru temizliği
- Sefaköy Kombi fan motoru ne ise Yarar
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın