logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Kombi Bakım Ücreti Fiyat 2023-2024

Kombi bakımı, evlerde kullanılan kombilerin düzenli olarak temizlenmesi ve ayarlanması işlemidir. Kombi bakımı yılda en az bir kere yapılmalıdır. Kombi bakımı yapılırken, kombinin yanma odası, brülör, fan ve gövde temizlenir. Ayrıca kombinin gaz basıncı ve yanma odası sıcaklığı ölçülür ve ayarlanır. Bu işlem, kombinin daha verimli çalışmasını sağlar ve enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca, kombinin ömrünü uzatarak daha uzun süre verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Kombi bakımı, uzman bir teknik personel tarafından yapılmalıdır. Kombi bakım ücreti konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kombi Bakım Fiyat 2023-2024

Firmamız, profesyonel teknik personeliyle kombi bakımı hizmeti sunmaktadır. Kombi bakımı işlemlerinde gerekli olan tüm ekipman ve araç gereçlere sahibiz. Kombilerinizi en düşük maliyetle en yüksek verimlilikte çalışmalarını sağlamak için düzenli kombi bakımı yapılması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle, müşterilerimize kaliteli ve zamanında kombi bakım hizmeti sunuyoruz. Siz de kombi bakım ihtiyacınız olduğunda firmamızla iletişime geçebilir, hızlı ve güvenilir hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kombi bakım fiyat konusunda da ekonomik bir politika izlenmektedir.

Kombi Bakım Servisi Ücretleri

 

Firmamız, yıllardır kombi bakımı hizmeti sektöründe profesyonel olarak faaliyet göstermektedir. Uzman teknik personel kadromuz ile kombi bakımı konusunda en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, en uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmak için çaba gösteriyoruz. Kombilerin uzun ömürlü olabilmesi için düzenli bakımlarının yapılması gerektiğini bilerek, kombi bakım hizmetlerimizi en iyi şekilde sunuyoruz. Tüm marka ve model kombiler için profesyonel bakım hizmeti sunan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir. Bizi tercih ederek, kombilerinizin performansını artırabilir ve güvenli kullanım sağlayabilirsiniz. Kombi bakım servisi ücretleri ödeme kolaylıkları ile sizlere sağlanmaktadır.

 

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar?

Firmamız, kombi bakımında alanında uzman personeli ile sizlere yardımcı olur. Kombinin içinde biriken toz ve kirler özel temizleyicilerle temizlenir. Kombinin yanma ayarları kontrol edilir ve gerekiyorsa ayarlamalar yapılır. Kombiye giren gazın temizlenmesi için filtrenin temizlenmesi veya değiştirilmesi yapılır. Kombinin yanma ayarları kontrol edilir ve gerekiyorsa ayarlamalar yapılır. Kombi kartuşu kontrol edilir ve gerekiyorsa değiştirilir. Kombide su sızıntısı kontrol edilir. Kombinin bağlı olduğu radyatörlerin temizliği yapılır. Bütün bu işlemler, kombinin daha uzun süre kullanılabilmesi, yüksek performans göstermesi ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Kombi bakımı işlemleri periyodik olarak yapılmalıdır ve doğru bir şekilde yapılması için mutlaka uzman teknik personel tarafından yapılması tavsiye edilir.

 

Kombi Bakım Ve Petek Temizliği

Firmamız, petek temizliği konusunda profesyonel hizmet sunmayı ilke edinmektedir. Petekler, zaman içinde su kaynaklı tortuların birikmesi nedeniyle tıkanabilir. Bu durum, peteklerin verimli çalışmasına engel olur ve evin ısısını düşürür. Aynı zamanda, tıkalı peteklerin temizlenmemesi halinde kombiye daha fazla yük binerek, arızalanmasına neden olur. Bu nedenlerle, peteklerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir.

 

Petek temizliği işlemleri şu adımlarla gerçekleştirilir:

 

        Öncelikle, petekler sökülür ve temizleme işlemine başlanır.

        Petekler su hortumu yardımıyla yüksek basınçlı su ile temizlenir.

        Temizleme işlemi sonrası petekler özel kimyasallar kullanılarak dezenfekte edilir.

        Peteklerin tekrar montajı yapılır ve sıcak su tesisatı kontrol edilerek, peteklerin en yüksek performansta çalışmasını sağlanır.

 

Son olarak, petek temizleme işlemi tamamlandıktan sonra, tesisatların test edilmesi yapılır. Herhangi bir kaçak, tıkanıklık ya da diğer problemler varsa, bu tespit edilir ve giderilir.

 

Petek temizliği işlemi, kombi bakımı ile birlikte yapılması önerilir. Bu sayede, kombinizin performansını artırmak ve evinizin ısısını daha hızlı ve verimli bir şekilde artırmak mümkün olabilir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma olarak, profesyonel hizmetimizden yararlanarak, tıkalı peteklerin verimli bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kombi Ve Petek Bakımı Ne Kadar?

Firmamız petek bakım hizmetini ekonomik olarak vermektedir. Peteklerin bakımı düzenli olarak yapılmalı ve bakımlarının ihmal edilmeden yapılması gerekmektedir. Eğer petekler düzenli olarak bakım yapılmazsa, tıkanıklıklar ve arızalar meydana gelebilir. Bu da evinizin ısısını düşürerek, daha yüksek faturalar ödemenize neden olabilir.

 

Firmamız, petek bakım hizmetini en uygun fiyatlara sunar. Ekonomik fiyatlarımızla, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, evinizin ısısını artırmayı ve aynı zamanda enerji tasarrufu yapmanızı sağlarız.

 

Petek bakım hizmeti, peteklerin temizlenmesi, kontrol edilmesi, arızalarının giderilmesi ve sistemin performansının artırılması gibi işlemleri kapsar. Tüm bu işlemleri ekonomik fiyatlarla yaparak, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutarız.

 

Müşterilerimize, petek bakım hizmeti almadan önce fiyat teklifi sunarız. Bu sayede, müşterilerimiz hizmetlerimizin uygun fiyatlarını önceden öğrenebilirler. Ayrıca, sunmuş olduğumuz petek bakım hizmetinin ekonomik olmasına rağmen, hizmetimizi garantili olarak sunmaktan da gurur duyuyoruz.

 

Ekonomik fiyatlarımız ve garantili hizmet anlayışımızla, müşterilerimize en iyi petek bakım hizmetini sunmak için çalışmaktayız.

Kombi Servis Ücreti

200 TL

Boyler Servisi Ücreti

500 TL

Kazan Servis Ücreti

700 TL

Brülör Servis Ücreti

700 TL

Kombi Bakım Ücreti

450 TL

Boyler Bakım Ücreti

900 TL

Kazan Bakım Ücreti

1500 TL

Brülör Bakım Ücreti

1850 TL

Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın