logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


İkitelli Kombi Servisi

Kombi dünyasının yıldızı olan şirketimiz, müşteri beğeni kategorisinde, üst sıralarda yer alan bir kuruluştur. İkitelli gibi güzide bir ilçenin, her köşesini, karış karış bilen şirketimiz, sertifikalı ve konusunda tecrübeli elemanları çalıştırmaktadır. İkitelli kombi servisi olarak, adres bulma sorunumuz yoktur. Nerede olursanız olun, adresinizi çok kolay bir şekilde bulabiliriz. Takım anlayışına sahip olan şirket elemanlarımız, profesyonel yöntemleri tercih etmektedir. Herkes yapacağı işi bildiği için, servis hizmetimizde kargaşa yaşanmamaktadır. İkitelli kombi bakımı işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, sertifika eğitimi ve tecrübeli çalışma sistemi, çalışma yöntemimizi oluşturmaktadır. Günümüz teknolojisinin en son ürünü olan kombileri de, rahatlıkla tamir edebiliyoruz ve gerekli bakımlarını yapabiliyoruz. Marka ayrımı yapmadan, kombi konusunda bizi arayabilirsiniz. Arıza, bakım, tamir ve diğer kombi işlemleri için, her zaman bizi arayabilirsiniz.

 

Kombi Arızaları

           

Arızanın vakti olmaz. Kombiler her an arıza yapabilir. Özellikle şiddetli soğukların yaşandığı kış vaktinde, kombilerin arızası, büyük sorun teşkil eder. Bu durumda acil olarak İkitelli kombi arıza servisine ihtiyaç duyarsınız. Adresinize hızlı bir şekilde gelen, garantili çalışan ve pratik bir şekilde çözüm üreten teknik servisler, ilk aklınıza gelen özelliklerdir. Bu özelliklere sahip olan teknik servisimiz, istediğiniz çabukluğa, profesyonel çalışma yöntemlerine ve konusunda uzman çözüm sistemine sahiptir. Tamirat için gerekli araçlar, malzemeler ve yedek parçalar, kombi servisi hizmetimiz bünyesinde tercih edilmektedir. İstediğiniz hizmet anlayışına sahip olan teknik servis sistemimiz, her yıl güncellenmektedir. Yeni çalışma yöntemleriyle, yenilenen teknik servis hizmetimiz, sizin için günün her saatinde hizmete hazır bir şekilde görev yapmaktadır.

 

Kombi Tamiri

           

Tamirat işlerinde, iyi bir usta bulmak, her zaman sorun olmuştur. Bakım işlemlerinde olduğu gibi tamir işlemlerinde de, üstün çalışma performansı sergileyen, çalışma ekiplerimiz, başarılı sonuçlarla istediğiniz sonuçları elde etmektedir. Bütün kombi markalarına hizmet sunan kombi firmamız, zamanında kombi tamirat işlemini bitirmektedir. Kombi tamirinin ihmal edilmesi, ne gibi sonuçları beraberinde getirebilir? Bu sorunun cevabı, kombi tamiratı ihmal edilemez, olacaktır. Hiç bir zaman kombi tamiratı ihmal edilmemelidir. Su damlatan, çok ısınan, suyu ısıtmayan ve gürültülü ses çıkaran bütün kombiler, mutlaka tamir edilmelidir. Aksi halde, doğalgazla çalıştığı için, patlama riski vardır. İkitelli kombi tamiri işlemlerinde, başarılı çalışmalara imza atan konunun uzmanı elemanlarımız, trafik şartları olumsuz olsa bile, en uygun yollardan evinize gelmeye gayret gösterecektir. Bir servisi servis yapan en önemli unsur, sertifikalı ve tecrübeli elemanlardan oluşmasıdır. Firma elemanlarımız, tecrübenin yanı sıra, sertifikalı çalışma özellikleriyle, bir serviste olması gereken bütün özellikleri üzerinde barındırmaktadır. Garantili tamir ve garantili parça montajı ile, tamiratta istediğiniz sonuçları sunmaktadır.

 

Acil Kombi Servisi

           

Acil konusu, genelde sağlık sektöründe gündeme gelmektedir. Aslında acil konusu, günlük hayatta çok önemli olan cihazlar için de kullanılmaktadır. Bu önemli cihazların başında kombiler gelir. Bu cihazlar, gaz kaçırdığında, su damlattığında, suyu ısıtmadığında, petekleri ısıtmadığında ve çok ısındığında, acil tamir edilmelidir. Acil hizmetlerinde, zaman söz konusu değildir. İkitelli acil kombi servisi olarak, gece olsun, gündüz olsun, hafta içi olsun veya hafta sonu olsun, kombiniz arızalandığı zaman, hemen müdahale edebiliriz. Tatil günlerinde veya iş günlerinizde, hızlı servis hizmeti anlayışı ile acil tamirat işlemlerini, kolay bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Elektronik özelliklere sahip olan kombilerin, tamir işlemleri, hiç bir zaman ihmal edilmemelidir. Doğalgaz özelliği olduğu için, ciddi patlamalara neden olabilecek bir cihazdır. Bu konuda sertifikalı ve tecrübeli servisimizi tercih ettiğiniz zaman, bu risk ortadan kalkacaktır.

 

Petek Temizliği

           

Kombinin kendi isi, sudaki kireç ve tesisatın metal yapısındaki parçacıklar, zamanla kombi peteğinin tıkanmasına neden olacaktır. Petekteki su simsiyah olur ve içerisinde siyah tortular olur. Ayrıca, suyun ısınması ile birlikte, petek kireç kaplamaya başlar. İkitelli kombi petek temizliği işlemleriyle, petekleriniz ilk günkü temizliğine kavuşabilir. Böylece, petek çok daha iyi ısınır. Kombilerin orta kısmındaki ısıtıcı tabletin temiz kalması için, peteğin temizlenmesi gerekir. Sonuç olarak, düzenli olarak petek temizliği %20 ve % 30 arasında tasarrufa neden olacaktır. Direkt olarak faturanıza yansıyacak olan bu indirimle, rahat ve huzurlu bir kış geçirebileceksiniz.

 

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

           

Metaller, nemle karşılaştığı zaman çürümeye başlar. Doğalgaz tesisatı ve petekler, zamanla su sızdırmaya başlar. Eskiyen tesisatlar, kötü bir görünüm oluşturabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey, eskiyen tesisatı değiştirmenizdir. İkitelli doğalgaz tesisat tamiri hizmetleriyle, tesisatlarınız kışa hazır olacaktır. Kış aylarına girmeden yapılması gereken bütün kışlık bakım işlemleri, kombilerinizin ve tesisatınızın daha iyi bir şekilde çalışmasında, etkili rol oynayacaktır. Yeni tesisat işlemlerinde ve eski tesisat işlemlerinde, sertifikaya sahip ve tecrübeli çalışma sistemlerine sahip personellerimizi tercih edebilirsiniz. İnsana verilen aklın ürünü olan teknoloji, her geçen gün mükemmel kombiler üretmeye devam ediyor. Firmamız, bu etkileyici cihazları, en iyi şekilde inceleyerek, tamir ve bakım işlemlerini kısa zamanda pratiğe dökmektedir. Tesisat tamiri ve bakım işlemlerinde de, aynı hassasiyeti gösteriyoruz.

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

           

Bir servisi tercih ederken, bazı özellikleri göz önünde bulundururuz. Hızlı ve etkili çalışan, uygun fiyat sunan, güler yüzlü ve güvenilir olan servisler, her zaman tercih edilir. Müşteri beğenisinde, grafiğin ilk sıralarında yer alan firmamız, tercih sıralamasında da, yine grafiğin ilk sıralarındadır. Sektöründe adından sıkça söz ettiren, işin uzmanı kuruluşumuz, İkitelli kombi servisi kategorisinde, aranan bir kuruluştur. Her yıl yapılması gereken yıllık bakım işlemlerinde, oldukça başarılı olan firmamız, istediğiniz mükemmel çalışmaları sunmaktadır. Bakım işlemlerinde, her zaman için, en etkili yöntemleri tercih ediyoruz. Kombilerdeki bulunan ısıtıcı kısmın tamiri ve bakımı, peteklerin tamir ve bakımı, bacanın tamir ve bakımı gibi önemli konuları, sizler için çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca, gece olsun, gündüz olsun, kombi acil hizmetlerini, kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Kombi Bakım Hizmeti

           

Huzurlu ve rahat bir kış geçirmek için ne yapmak gerekir? Bu sorunun ilk cevabı, tabiki kombi bakım işlemlerinin düzenli yapılması, olacaktır. Kombinizin kışa girmeden yapılması gereken bakımı, peteklerin bakımı ve temizlenmesi, tesisatın bakımı ve temizlenmesi, kombi bakımında yapılması gereken hizmetlerdir. Peteklerin iç kısımlarının, kireç ve tortularla kaplanması, makinelerle temizlenmesini gerektirmektedir. Özellikle, yıl boyu durmadan çalıştığı için, parçaları deforme olabilir. Bu durumda yedek parça değişimi de, ihmal edilmemesi gerekir. İkitelli kombi bakımı işlemlerinde, aradığınız mükemmel sonuçları elde edebilirsiniz.

 

Tüm İkitelli Mahallelerine Servis Kolaylığı

           

Bütün mahalleleri avucunun içi gibi bilen işin uzmanı elemanlarımız, zamanlama olarak ve çalışma sistemi olarak, profesyonel yöntemleri tercih etmektedir. İkitelli kombi bakımı hizmetlerinde, sertifikasıyla ve tecrübesiyle hizmet eden ustalarımız, parça montajı ve diğer düzenli bakım işlemleri konusunda, kısa ve net çözümler üretmektedir. Zamanla yarışan ve yaptığı kombi bakım işlemlerinde garanti sunan firma elemanlarımız, rahat bir kış geçirmeniz için, en iyi yöntemleri sunmaktadır. Servis hizmetinde, gönlünüzün rahat etmesi için, en iyi yöntemleri tercih ediyoruz. Son model kombi cihazlarınızı, gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. 

- İkitelli kombi çalışıyor ısıtmıyor
- İkitelli kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- İkitelli kombi petekleri isitmiyor
- İkitelli kombi sıcak su az veriyor
- İkitelli kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- İkitelli kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- İkitelli kombi su dolmuyor
- İkitelli kombi doldurma musluğu dönmüypr
- İkitelli kombi patlamalı çalışıyor
- İkitelli peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- İkitelli petekler ısınmıyor
- İkitelli petekler çalışmıyor
- İkitelli kombi su kaçırıyor
- İkitelli ses yapıyor
- İkitelli çalışıyor sonra duruyor
- İkitelli kombi error veriyor
- İkitelli kombi arıza kodları
- İkitelli kombi ateşleme yapmıyor
- İkitelli su basıncı devamlı düşüyor
- İkitelli sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- İkitelli kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- İkitelli kombiden sıcak su gelmiyor
- İkitelli kombi kırmızı ışık yanıyor
- İkitelli kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- İkitelli kombi pat pat ses yapıyor
- İkitelli üç yollu vana arızası
- İkitelli doldurma musluğu arızaı
- İkitelli fan motoru arızası
- İkitelli anakart arızası (eletronik)
- İkitelli plakalı eşenjör arızası
- İkitelli gaz valfi arızası
- İkitelli step motoru arızası
- İkitelli kombi kart tamiri
- İkitelli kombi tamirsici
- İkitelli 7/24 kombi servis
- İkitelli kombici
- İkitelli kombi tamircisi
- İkitelli kombi servisleri
- İkitelli bosch kombi c6 arızası
- İkitelli eca kombi kırmızı ışık yanıyor
- İkitelli kombi sıcak su ayarı
- İkitelli kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- İkitelli kombiye elektirik gelmiyor
- İkitelli kombi şartel attırıyor
- İkitelli kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- İkitelli kombi petekleri az ısıtıyor
- İkitelli kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- İkitelli kombi yedek parça
 
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın