logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Halkalı Kombi Servisi

Gün geçtikçe talebi artan bir ısınma teknoloji olan kombiler, hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır. Isınma ihtiyacından sıcak su ihtiyacına kadar birçok alanda pratik bir işleve sahip olmaktadır. Hava kirliliğine neden olmaması ve konforlu bir hizmet sunması nedenleri kullanım için cazibesini arttırmaktadır. Gelişen ve değişen dünyada payını alarak daha kısa sürede daha işlevsel yapıya sahip olması kombilerin talep edilme oranının da artmasını sağlamaktadır. Ne yazık ki, kullanıcılar düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımını arıza ile karşılaşılması durumunda gerçekleştirmektedir. Tüm kombi bakımı ve arızaları için Halkalı kombi servisi hizmete hazır olmaktadır. Yılda iki kez yapılması gereken kombi bakımı, düzenli olarak yapılması halinde uzun yıllar rahatlıkla kullanım garantisi sunmaktadır. Yaz ve kış aylarında mevsimsel değişiklikler nedeni ile Halkalı kombi bakımı gerçekleştirilmektedir. Düzenli kombi bakımının özellikle sonbaharda yapılması kış aylarındaki yoğun kullanımı nedeni ile önerilmektedir. Bakımlı ve arızasız bir kombi ile kış mevsimine hazırlıklı girilmesi hem tehlike yönüyle hem de kış mevsiminin olumsuz etkileri nedeni ile kullanıcılar için avantajlı olmaktadır.

Acil Kombi Servisi

Kombilerin bakımının düzenli olarak yapılması ve bakım için arızalanmasının beklenmemesi birçok yönden olumlu sonuçlara imza atmaktadır. Arıza yapan kombiler sonucu ciddi olumsuzluklar ile karşılaşılabilmektedir. Mutfakta doğal gaz kullanımının zorunluluğu ile tüm işleriniz aksamaya uğramaktadır. Isınma ihtiyacınızı karşılayamamanız ve sıcak su ihtiyacınızın gerçekleşmemesi sadece birkaç olumsuz etkileri olarak belirlenmektedir. Ayrıca ciddi sorunlara yol açmaması açısından arıza ile karşılaşılması durumunda hizmete açık olunmakta ve Halkalı acil kombi servisi ile acil müdahale gerçekleştirilmektedir. Kış mevsiminde etkilerinin daha fazla hissedilmesi sebebi ile arızalanan kombiler için bir sonraki günü beklemeye gerek kalmadan 7 gün 24 saat hizmetinizde olan acil kombi servisinden yardım talep etmeniz beklenmektedir.

Garanti kapsamından çıkmış kombiler içinde alınan hizmet sonrası 1 yıllık garanti süresi verilmektedir. Bu durumda yıllık bakımınızda garanti kapsamına dahil edilerek hiçbir sıkıntı yaşamadan Halkalı kombi servisi hizmeti almanız sağlanamamaktadır. Düzenli kombi bakımı yaptırmanız ile arıza ile karşılaşma oranınız minimum seviyeye düşmektedir. Tecrübeli ve alanında profesyonel personeller ile çalışılması avantajı ile her daim hizmetinize hazır bulunmaktadır. Petek temizliğinden başlayarak tüm kombi arızaları için mesafe ve zaman kavramının yok sayılarak hizmet verilmesi prensipler arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine verilen önem kapsamında en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile Halkalı kombi servisi olarak sunulması amaçlanmaktadır. Arızanın tespiti gerçekleştirilmekte ve arıza hakkında bilgi verilerek fiyat teklifi sunulmaktadır. Müşterilerin mağdur olmaması için yapılması gereken en kısa sürede arızanın yok edilmesi sağlanmaktadır.

 Kombi Arızaları

Kombi arızaları günün her saatinde gerçekleşebilmektedir. Düzenli kombi bakım hizmeti alınması bu arızaların olma ihtimalini minimum seviyelere indirgemektedir. Herhangi bir kombi arızası ile karşılaşmanız halinde en kısa sürede destek verilerek çözüm işlemleri başlatılmaktadır. Arıza niteliğine göre parça değişimi gerekli olan arızalarda kullanılacak parçaların hepsi garantili olmaktadır. Sorun ve çözüm hakkında Halkalı kombi arıza ekibi müşterilerimiz bilgilendirilmekte ve müşteri onayı ile çözüm gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren yapısı ile müşterilerin en uygun fiyata en iyi hizmete sahip olabilmesi adına Halkalı kombi servisi hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımında en etkili aşama iyi bir kombi servisi ile iletişime geçilmesi olmaktadır. İşinin sorumluklarında olan ve alanında lider firmalar ile iletişime geçilmesi her zaman artı bir kazanca geçmenize olanak tanımaktadır. Parça değişimi, su sızdırma, petek temizliği gibi durumlar ile ortaya çıkan kombi arızalarında en iyi hizmet kalitesine sahip firma olarak müşteriler için en iyi hizmet kalitesi gerçekleştirilmektedir.

Kombi Tamiri

Kaliteli ve profesyonel hizmetler ile ön plana çıkan Halkalı kombi servisi Halkalı kombi tamiri konusunda da müşterilerinin tarafında yerini alarak en iyi sonuç kapsamında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bazı durumlarda kombi tamiri yerine yeni bir kombi alınması daha avantajlı olabilmektedir. Bu durumda müşterilerin gereksiz yere maddi zarara uğramaması açısından kon hakkında detaylı bilgi aktarımı yapılarak tamir edilmemesi daha avantajlı olduğu bildirilmektedir. Diğer taraftan sadece temizlik yapılması ve daha ileri arızalar için parça değişiminin gerçekleşmesi halinde kullanılabilen kombiler için hızlı ve profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Kombilerinizde küçük sorunların gözlenebilmesi durumunda beklemeden kombi hizmetine başvurmanız büyük sorunların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.

Borular var ise kontrol edilmesi ve kombilerinizin tüm noktalarının arıza tespiti ile elden geçirilmesi gözden kaçırılan arızalarında tespit edilmesini sağlamaktadır. En küçük problemlerde dahi yanınızda olan Halkalı kombi servisi ile uzun ömürlü kombilere sahip olmanız sadece iletişime geçmenize bağlı olmaktadır. Kombi tamiri yapılması kombilerinizin ömrünü kısaltacağını düşünmenize neden olmaması gerekmektedir. Arızaları giderilmiş kombiler daha uzun ömürlü olmakta ve uzun süre herhangi bir arıza vermeden kullanılmasını sağlamaktadır. Deneyimsiz kombi ustaları ile çalışılmaması ve arızaların ciddi bir testten geçirilmemesi halinde tamir edilmemektedir. İşin uzmanına bırakılarak verdiği hizmetin bilincinde personeller ile çalışılmaktadır. Emeğinden fazlasına talep edilmeden en uygun fiyatlar ile hizmet bedeli belirlenmektedir. Müşterilerin mağdur olmaması adına en iyi hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetine odaklı çalışma prensibine sahip olunmaktadır.

Petek Temizliği

Kombilerin en yaygın ve önem taşıyan sorunlarından biri de petek temizliği olmaktadır. Düzenli bakımının arıza olmadan da yapılması gerekliliği savunulmaktadır. Arıza belirtisi göstermeden ısıtma problemine neden olan petekler, düzenli temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Derecenin yükseltilmesi maalesef bir çözüm olmamaktadır. Bu durumda kabarık faturalar ile maddi zarar uğramanız söz konusu olmaktadır. Bu problemlerin önüne geçilmesi ise Halkalı kombi servisi aracılığı ile düzenli olarak yaptırılması gereken petek temizliği olarak belirtilmektedir. Kombilerinizin petekleri temizlenip siyah sularının akıtılması ile düşük seviyede bile iyi derecede ısıtma potansiyeline ulaşılmaktadır. Böylece gereksiz yüksek faturalar ödemeden masrafsız bir kombiye sahip olmanız gerçekleşmektedir. Yıllık kombi bakımlarını aksatmamanız zaten bakım yapılırken petek temizliğinin de yapılmasını sağlamaktadır. Maddi ve manevi olarak düzenli kombi bakımından avantaj elde etmeniz gerçekleşmektedir. Bu durum kombilerinizin uzun ömürlü olmasına da etki etmektedir.

Kombi Arızaları Nasıl Anlaşılır

Kombilerinizin çalışmaması durumunda öncelikle sigortaların ve gaz akışının kapalı olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Sigortadan kaynaklı bir sorun ise açıldığında kombilerinizin çalışması d gerçekleşmektedir. Ancak, enerji alımı ile alakalı bir durum yok ise Halkalı kombi servisi müşteri destek hattı üzerinden iletişime geçerek teknik desteğe başvurmanız önerilmektedir. Böylece Telefon ile teknik bilgi almanız küçük sorunların çözümlenmesine imkan tanımaktadır. Diğer taraftan kombilerinizden ses veya gaz kokusunun gelmesi, suyun kaloriferlerin ve suyun ısınmaması, kombilerin herhangi bir bölümünden su kaçırması gibi belli başlı arızalarda teknik destek yeterli olmamaktadır. Bu nedenle arıza tespiti için servis desteği almanız gerekli görülmektedir. Arızanın kontrol edilerek tespiti sonrasında gerekli arıza işlemleri için çözümler yapılmaktadır. Parça değişimine gerek kalmaması ile arızalar Halkalı kombi servisi ile tamir edilmektedir. Parça değişimine gerek duyulması halinde en uygun ve kaliteli malzeme kullanımı ile parça değişimi gerçekleştirilmektedir.

- Halkalı kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Halkalı kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Halkalı kombi petekleri isitmiyor
- Halkalı kombi sıcak su az veriyor
- Halkalı kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Halkalı kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Halkalı kombi su dolmuyor
- Halkalı kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Halkalı kombi patlamalı çalışıyor
- Halkalı peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı petekler ısınmıyor
- Halkalı petekler çalışmıyor
- Halkalı kombi su kaçırıyor
- Halkalı ses yapıyor
- Halkalı çalışıyor sonra duruyor
- Halkalı kombi error veriyor
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı kombi ateşleme yapmıyor
- Halkalı su basıncı devamlı düşüyor
- Halkalı sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Halkalı kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı kombiden sıcak su gelmiyor
- Halkalı kombi kırmızı ışık yanıyor
- Halkalı kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Halkalı kombi pat pat ses yapıyor
- Halkalı üç yollu vana arızası
- Halkalı doldurma musluğu arızaı
- Halkalı fan motoru arızası
- Halkalı anakart arızası (eletronik)
- Halkalı plakalı eşenjör arızası
- Halkalı gaz valfi arızası
- Halkalı step motoru arızası
- Halkalı kombi kart tamiri
- Halkalı kombi tamirsici
- Halkalı 7/24 kombi servis
- Halkalı kombici
- Halkalı kombi tamircisi
- Halkalı kombi servisleri
- Halkalı bosch kombi c6 arızası
- Halkalı eca kombi kırmızı ışık yanıyor
- Halkalı kombi sıcak su ayarı
- Halkalı kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Halkalı kombiye elektirik gelmiyor
- Halkalı kombi şartel attırıyor
- Halkalı kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Halkalı kombi petekleri az ısıtıyor
- Halkalı kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Halkalı kombi yedek parça
 
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın