logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Fatih Alarko Kombi Servisi

Fatih Alarko Kombi Servisi Kombi hizmetleri ve olaşabilecek tüm kombi arızaları için müşteri hizmetlerimizi aramanız ve servis kaydı oluşturarak hizmet talep etmeniz halinde size en yakın şubemizden en kısa sürede hizmet verilmek adına harekete geçilmektedir. 7/24 açık çağrı merkezlerimiz gerekli tüm kombi sorunlarının çözüme hakkında bilgi sunmakta ve hizmet almanız için gerekli işlemleri başlatmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ile her daim kusursuz çalışmalar Fatih Alarko kombi servisi hizmetleri içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm kombi markalarına ve kombi çeşitlerine uygun kombi hizmetleri uygulanmaktadır. Gelişime açık bir profil çizilerek teknolojik anlamda tasarlanan ve üretilen yeniliklerden çalışmalarımızda faydalanılmaktadır.

Kombi Bakımı ve Petek Bakımının Avantajları

Kombi kullanımında verimli ısı elde edebilmek için petek bakımı önem arz etmektedir. Petek temizleme makinesi ile peteklerin detaylı olarak temizlenmesi ve içerindeki kirli su ile kirlerin tahliye edilmesi sağlanmaktadır. Peteklerin içindeki kireç, çamur ve paslanmalar Fatih Alarkokombi petek bakımı çalışması ile temizlenmektedir. Koruyucu sıvı kullanılarak peteklere temiz su ile birlikte ilave edilmekte ve uzun süre radyatörlerin paslanmalara karşı korunması sağlanmaktadır. Petek bakımının düzenli olarak yaptırılması peteklerdeki tıkanıklıkların giderilmesine ve buna bağlı olarak tüm peteklerin aynı oranda ve ideal seviyede ısınmasını sağlamaktadır. İdeal ısı seviyesine ulaşan petekler düşük derecede bile yeterli ısıyı yaymaktadır. Böylece yakıt tasarrufu sağlanması mümkün olmaktadır.

Kombi Kullanımında Yapılan Yanlışlar

Kombi kullanıcıları kombi kullanımında birtakım yanlış uygulamalar yapmaktadır. Kısa vadede sadece enerji düşüklüğüne sebep olan yanlışlıklar olarak kabul görebilir ancak uzun vadede ciddi arızaların kapısını çalabilmektedir. Bu durumda yıllık Fatih Alarko kombi arıza ve bakım hizmetinin alınmaması tasarruf değil aksine çok daha fazla maddi giderlere yol açmaktadır. Bu nedenle öncelikle kombi bakımları konusunda hassas olunması faydalı olacaktır. Diğer taraftan kombilerin geceleri veya evden çıkarken tamamen kapatılması daha fazla enerji sarfiyatına neden olmaktadır. Soğuyan ortamın ısınması için cihaz daha fazla çalışmaktadır. Kombi kullanımından tasarruf etmek adına sıklıkla kombiyi açıp kapatmak da tasarruftan ziyade daha fazla enerji kabına neden olacaktır. Peteklerin üzerinde çamaşır kurutulması da yanlış bir davranış olmaktadır.

Kombi KullanımındaTasarruf Etme Yolları

Kombi kullanımında tasarruf edebilmeniz adına binanın ısı yalıtımlı olmasına önem vermeniz faydalı olacaktır. Yine termostatik vana kullanımı da tasarruf için etkili olmaktadır. Kombi arızalarına karşı önlem almak ve kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılması tasarruf sağlamanız için etkili bir yöntemdir. Kombi bakımları yapılırken cihazda oluşan arızalanma durumlarının erken tespiti Fatih Alarko kombi tamiri hizmetinin gerçekleştirilmesini sağlamakta ve ansızın gerçekleşecek büyük kombi arızalarının önemli ölçüde azaltılmasını sağlayacaktır. Kapı ve pencerelerin PVC doğrama olmasına ya da plastik sünger yapıştırılmasına özen göstermeniz de tasarruflu kombi kullanımı için uygun bir yöntem olmaktadır.

 

- Fatih kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Fatih kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Fatih kombi petekleri isitmiyor
- Fatih kombi sıcak su az veriyor
- Fatih kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Fatih kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Fatih kombi su dolmuyor
- Fatih kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Fatih kombi patlamalı çalışıyor
- Fatih peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih petekler ısınmıyor
- Fatih petekler çalışmıyor
- Fatih kombi su kaçırıyor
- Fatih ses yapıyor
- Fatih çalışıyor sonra duruyor
- Fatih kombi error veriyor
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih kombi ateşleme yapmıyor
- Fatih su basıncı devamlı düşüyor
- Fatih sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Fatih kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih kombiden sıcak su gelmiyor
- Fatih kombi kırmızı ışık yanıyor
- Fatih kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Fatih kombi pat pat ses yapıyor
- Fatih üç yollu vana arızası
- Fatih doldurma musluğu arızaı
- Fatih fan motoru arızası
- Fatih anakart arızası (eletronik)
- Fatih plakalı eşenjör arızası
- Fatih gaz valfi arızası
- Fatih step motoru arızası
- Fatih kombi kart tamiri
- Fatih kombi tamirsici
- Fatih 7/24 kombi servis
- Fatih kombici
- Fatih kombi tamircisi
- Fatih kombi servisleri
- Fatih kombi sıcak su ayarı
- Fatih kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Fatih kombiye elektirik gelmiyor
- Fatih kombi şartel attırıyor
- Fatih kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Fatih kombi petekleri az ısıtıyor
- Fatih kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Fatih kombi yedek parça
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Fatih Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Fatih Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Fatih Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Fatih Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru temizliği
- Fatih Kombi fan motoru ne ise Yarar
 
AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın