logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Eyüp Kombi Servisi

Kış aylarında dayanılmaz soğuğun etkisini kırmak için ev ve iş yerlerinde kullanılabilen kombilerin bakım onarım ve petek bakımı gibi hizmetleri; güler yüzlü ve işinin ehli teknisyenleri ile müşteri memnuniyetine önem veren vizyonu ile kusursuz hizmet sunma politikası ile Eyüp kombi servisi 7/24 hizmete açık olmaktadır. Kombi arızaları, periyodik kombi bakımları, petek temizliği, kombi tamiri ve acil kombi servisi hizmetleri kapsamında çalışmalar yürütülmektedir. Kalite çizgisinde devam eden çalışmaları doğrultusunda sektörde adından söz ettirmeyi başarmış ve müşteri potansiyelinin çıtası yükseltmiştir. Her geçen gün daha hızlı ve daha iyi hizmet sunma amacı ile sürekli yeniliklere ayak uydurulmaktadır.

Kombi Bakımı Aşamaları

Periyodik olarak yapılması önerilen kombilerin bakım çalışmalarında aşağıda belirtilen işlemler gerçekleştirilmektedir.

  • Kombilerin sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilerek bakım çalışmasına başlanır.
  • Su sızdırma durumu kontrol edilir.
  • Kombinin yanma odasında bulunan brülör kontrol edilir ve temizlenmesi sağlanır.
  • Kombinin baca fanı da kontrol edilerek temizlenir.
  • Kombinin içi açılarak içerisinde biriken tozların temizlenmesi gerçekleştirilir.
  • Genişleme tankı kontrolden geçirilir ve bar basınç ayarı yapılır.

Kombinin kalorifer dönüş hattında yer alan filtrede detaylı olarak temizlenir. Müşterilerin gözetiminde kombide yer alan tüm parçaların çalışma durumu Eyüp kombi servisi tarafından test edilir ve kombi bakımı çalışması tamamlanır. Yılda bir kez yapılması ideal görülen kombilerin bakımdan sonra verimli ve yüksek performansta çalıştığını fark edeceksiniz.

Kombi Petek Temizliği

Kombi petek temizliğinde de ilk olarak kombi ve kombinin vanası kapatılır. Kombi cihazına su kaçmaması için vananın kapalı kalması avantajlı olacaktır.

Banyoda yer alan havlupan giriş vanasına hortumun bir ucu bağlanır. Diğer ucu ise petek temizleme makinesine bağlanır.

Başka bir hortumun bir ucu havlupan çıkış vanasına bağlanırken diğer ucu da klozete veya tuvalete uzatılır.

Kombi içerisinde kalıplaşmış kireç ve tortuların sökülmesi için peteğe tazyikli su uygulanır.

Petek kimyasalı denilen çözücü ilaç uygulanarak kalan kireçlerin Eyüp kombi servis fiyatlarıi aracılığı ile temizlenmesi sağlanır. Petekten temiz su çıkana kadar temizliğe devam edilir.

Temizlenen peteğin giriş çıkış vanaları kapatılır ve sıradaki peteğin giriş çıkış vanaları açılır. Bu işlem petek temizliğinin bitmesine kadar bu şekilde tekrar edilmektedir.

Kombilerin havası alınır ve temiz su ilavesi yapılarak petek temizliğine son verilir.

Kombilerden Tasarruf Etmek İçin Kullanım Yöntemleri

  • Kullanmadığınız odaların peteklerini ve kapılarını kapatmanız enerji tasarrufu sağlar.
  • Geceleri kombi derecesini düşürmenizde tasarruf etmenize yardımcı olur.
  • Peteklerin üzerini veya önünü örtecek eşyaların koyulmaması verimli ısıtmayı ve buna paralel olarak enerji tasarrufu yapmanıza olanak verir.
  • Düzenli olarak Eyüp kombi servisi üzerinden kombi bakımı ve petek bakımı hizmeti almanız uzun vade de avantaj sağlamanıza imkan tanır. Kombileriniz daha uzun yıllar kullanılacak verime sahip olur.
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın