logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Esenyurt Kombi Servisi

Isıtma sistemleri arasında yer alan ve son yıllarda en yaygın kullanım ağına sahip olan kombiler hayatımızın merkezine yerleşmiş bulunmaktadır. Kullanıldığı alanı kirletmemesi, az yer kaplaması, duvara monte edilebilir olması, tek tuşla kullanılabilme kolaylığı, pratik ve zahmetsiz kullanımı ve daha birçok cazip özellikleri ile cezp edici olmaktadır. Bu cihazların sağladığı kolaylıklar ve hayatımıza kattığı konforun devam edebilmesi için kombilerin sağlam kalabilmesi gerekmektedir. Sağlam ve dayanıklı kombilere ise Esenyurt kombi servisi hizmetlerinden faydalanarak ulaşılmaktadır. Yıllık bakımlarının yapılması, petek bakımlarının yapılması ve kombi kullanımı konusunda yapılan hataların yapılmaması adına teknik destek alınması gibi hizmetler tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Tüm kombi markalarına ve çeşitlerine uygun kombi tamirleri uygulanmakta ve kombi arızalarına etkili çözümler üretilmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombilerin kullanım yoğunluğu kış aylarında artış göstermektedir. Normalde sadece sıcak su akışı sağlarken kış aylarında yaşam alanlarının ısıtılması konusunda etkili olması herhangi bir arıza durumunda ortaya çıkaracağı mağduriyet ciddi boyuta ulaşabilmektedir. Bu nedenle kombi bakımlarında cihazın yanma durumu, su sızdırmazlık kontrolü ve sıcak su akışı kontrol edilmektedir. Cihaz içerisinde oluşan tozlanma durumuna bakılarak temizliği Esenyurt kombi servisi hizmeti içerisinde yapılmaktadır. Yanma odasındaki brülör temizlenmektedir. Genleşme tankı kontrol edilerek bar basıncı ayarlanmaktadır. Baca fanı fırça yardımı ile temizlenmektedir. Elektrik bağlantı noktaları gözden geçirilerek arıza durumlarına bakılmakta ve arıza var ise onarıl işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kalorifer dönüş hattında yer alan filtre temizlenmektedir. Tüm kontroller uygulanarak kombi bakımı tamamlanmaktadır.

Kombi Bakımının Avantajları

Kombi kullanıcıları kombi kullanımında yeterli ısınmaya sahip olmak ve cihazların arızalanmamasını istemektedir. Kombi arızaları ciddi masrafları beraberinde getirmektedir. Ancak kombi bakımlarına gereken önemi göstermemektedirler. Uzmanlar tarafından sürekli hatırlatılan bir konu olmakla birlikte kombi bakımları kombilerin kullanılabilme yılını uzatmaktadır. Sağlıklı çalışan kombiler kombi bakımları ile gerçekleşmektedir. Fabrikasyon değerlerinde ısı verimi sağlayan ve sorunsuz sıcak su akışını gerçekleştiren kombiler Esenyurt kombi servisi hizmetlerinden faydalanılarak gerçekleşmektedir. Kombilerde arıza oluşumuna neden olacak durumlar veya arıza oluşmaya başladığında fark edilmesi güçtür. Ancak kombi bakımlarında yapılan kontroller ile bu arızaların erken fark edilmesi mümkündür. Yani kombi bakımları ciddi arızaların oluşabilme ihtimallerini yok ederek cihazın yıpranmasını ve ekstra masraflardan kaçınmanızı sağlamaktadır.

Kombi Petek Bakımı

Kombi bakımı ve kombi petek bakımı kombi kullanımında sorunların çıkmasını engelleyen hizmetleri içermektedir. Tüm kombi arızaları, kombi bakımı, kombi petek bakımı veya kombi tamir hizmetlerinde Esenyurt kombi servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Alınacak hizmetin kaliteli olması ve cihazın çalışma potansiyeline etki edebilmesi için firmamızı tercih etmeniz ayrıcalıklı kombi kullanımına sahip olmanızı sağlayacaktır. Tesisatın zamanla kirlenmesi veya paslanması sonucu ısıyı verimli bir şekilde yansıtamaması petek bakımı hizmetinin alınmasını işaret etmektedir. Petek temizliği yapılarak verimli ısıtma düzeyine ulaşılması sağlanmaktadır.


Her zaman için ısınmak, büyük bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacın karşılanması için, günümüzde geçerli cihazlar kombilerdir. Esenyurt kombi servisi olarak, kombilerin iyi çalışması, arıza yapmaması ve tasarruflu gaz tüketmesi, önemli konulardandır. Firmamız, Esenyurt ilçesi ahalisinin kombi bakım işlemini, işin ehli ustalarla, kolay bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Hızlı ve etkili çözüm yöntemleriyle, garantili çözümün adresi olan kombi servisimiz, yedek parça konusunda istediğiniz hizmeti sunmaktadır. Esenyurt kombi bakımı çalışma sistemi, güncel olup, yeni çıkan cihazları da rahatlıkla tamir etmektedir. İlçemizin en ücra köşelerine, zamanında ve etkili kombi servisi hizmetini, kolaylıkla götürmekteyiz. Bizi aradığınız zaman, belirttiğiniz adrese, hızlı bir şekilde hareket ediyoruz veya en yakın servisi size yönlendiriyoruz. Eğer adresinize yakın servisimiz yoksa, yeni servisimiz hemen yola çıkıyor ve söz verilen saatte size ulaşmaktadır. Elemanlarımız tecrübelidir ve gerekli bütün sertifikalara sahiptir. Kombi tamirini, eğer bu işten anlamayan kişilere yaptırırsanız, sonuçlarına da katlanmanız gerekir. Ciddi patlama ve benzeri sonuçlar ortaya çıkacağı gibi, daha pahalı arızalara da ortaya çıkabilir.

 

Kombi Arızaları

           

Arıza tamiri işlemlerinde işin ehlinin tercihi, garantili tamir işlemlerinin ilk basamağıdır. Bir cihazda profesyonel olmak, içini dışını çok iyi bilmek, o cihazda usta olmanın ilk şartıdır. Bütün ustalarımızın ortak özelliği, kombi konusunda profesyonel olmaları ve tamir işlemlerini kolay bir şekilde çözmeleridir. Esenyurt kombi arıza konusunda bizi aradığınız zaman, sorunu tamamen çözmek için harekete geçiyoruz. Hızlı ve pratik servis hizmeti, konusunda uzman elemanlar, güncel çözüm yöntemleri ve zamanı en iyi şekilde kullanma, servisimizin en önemli özelliğidir. Kombi servisi ihtiyacı olduğu zaman, bu konuda güvenilir birilerini bulmak çok önemlidir. Müşterilerimizin memnun kalması için ve en iyi hizmeti gerçekleştirmek için, her zaman çalışma sistemimizi güncellemeye devam ediyoruz.

 

Kombi Tamiri

           

Şiddetli soğuklarda, tıkır tıkır çalışan kombilerin, aniden arıza yapması, o günü alt üst eder. Bir anda, o günün programında, ilk sırayı arızalı olan kombiniz alır. Esenyurt kombi tamiri kategorisindeki çalışmalarımız, tamir işlemlerinin en iyi şekilde çözmektedir. İstediğiniz mükemmel tamir işlemleri için, en iyi araç, en iyi çalışma programı ve en iyi ekibi temin ettik. Kışın ortasında, şiddetli fırtınada, bir anda kombisiz kalırsanız, hemen bizi arayın. Ekiplerimiz adresinize söz verdiği zamanda gelmek için, hızlı bir çıkış yapacaktır. En yakın servisi, adresinize yönlendirebilen şirketimiz, yakınlarda bir servis olmasa dahi, hemen yeni servisi adresinize göndermektedir. Orijinal veya yan sanayi kombi parçalarını sizin için temin edebilen ekiplerimiz, kombinin orjinal veya yan sanayi parçalarını aracında bulundurmaktadır. Cihazları yerinde tamir eden ustalarımız, onayınız olmadan tamir işlemini veya parça montajını gerçekleştirmemektedir. Yerinde çözüm uzmanı olan ekiplerimiz, bu yöntemle, gün içerisinde söz verilen bütün adreslere, kısa zamanda ulaşmaktadır. 

 

Acil Kombi Servisi

           

Acil hizmetlerin en önemli yanı, hızlı hareket etmek, her zaman hazır olmak ve etkili tamir işlemini gerçekleştirmektir. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve işinde başarılı çözümler, kombi servisimizin en önemli yanıdır. Esenyurt acil kombi servisi ihtiyacı olduğu zaman, müşteri hizmetlerimizden bizi arayın, hemen yola çıkalım. Konusunda profesyonel olan ustalarımızla, servis konusundaki bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturalım. Tatil günlerinde, hafta sonunda veya gecenin bir yarısında, bizi arayabilirsiniz. Kış aylarında kombisiz kalmamanız için, günün her saatinde, hizmeti görev sayan firmamız, müşterilerinin memnuniyetini her zaman için önemsemektedir. Eğer kombinizde bir sıkıntı varsa, kışa girmeden çözüme kavuşturmalısınız. Özellikle yıllık bakım işlemlerini aksatmadan yaptırmanız gerekir.

 

Petek Temizliği

 

Kombi tesisat sisteminin en önemli bireyi olan petekler, ev ahalisini ısıtan özel bir yapıya sahiptir. İç kısımları temiz tutulmalıdır ve iç kısımda oluşan tortuların temizlenmesi için, özel makineler kullanılmalıdır. Esenyurt kombi petek temizliği işlemlerinin en önemli yönü, peteklerin daha iyi ısınmasını sağlamaktır. Bunun için içindeki kirli suyun temizlenmesi, peteklerdeki kireç kalıntılarının temizlenmesi, en önemli şarttır. Kombi tesisatı ve petek tesisatı temizliğinde kullanılan makineler, kombi peteklerinin içini çok iyi temizler. Kış aylarında doğal gaz faturaları yüksek gelir. Bunu engellemek için, en iyi yöntemlerden biri, peteklerin iç kısmının temizlenmesidir. Türkiye'deki suların çok kireçli olması nedeniyle, gerek su tesisatları olsun, gerekse kombi tesisatları olsun, kireçlenme meydana gelmektedir. Bu nedenle, kombi peteklerinin kireçten arındırılması gerekir.

 

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

           

Yıllarca kış aylarında ısınmanızı sağlayan tesisatlar, kombi cihazları ve petekler, özel bakımdan geçirilmelidir. Eskiyen tesisatlar, eskisi gibi iş görmeye bilir. Bu durumda tesisatı sizin için yenileyebiliriz. Patlak, çürümüş veya kullanılmaz olan doğalgaz tesisatının değiştirilmesi, daha az yakıt tüketimini sağlayacaktır. Esenyurt doğalgaz tesisat tamiri işlerinde uzman olan ustalarımız, istediğiniz mükemmel hizmet anlayışını sunmaktadır. Tamirat, bakım ve onarım işlemlerini, çok kolay bir şekilde çözüme kavuşturmak için, bu işin ehlini tercih etmelisiniz. Ustalarımızın derin tecrübesi ve güncel çözüm yöntemleri, kombi ile ilgili bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturacaktır.

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

           

Deneyimli çalışma sistemleriyle çözüm üretmek, her zaman uzmanlık ister. Zamanı iyi kullanmak, garantili parça bulundurmak, müşteriye söz verilen saatte ulaşmak, güler yüzlü hizmet vermek ve bu konuda mükemmel çözümler sunmak, işin uzmanı elemanlarımızın çalışma prensipleri içerisindedir. Esenyurt kombi servisi hizmetlerinde, sıradan hizmet anlayışı dışında, profesyonellerin yöntemlerini tercih etmekteyiz. Kurumsal kimlik anlayışıyla, sıradan şirketlere nazaran, güvenilir hizmeti amaç edinen firmamız, aradığınız hizmeti, kolay bir şekilde sunmaktadır. Her cihaz için önemli olan servis hizmetinde, güncellik çok önemlidir. Kombi servisi hizmetinin çok kolay bir şekilde çözülmesi, tamamen bu konuda uzman ekiplerle mümkün olur.

 

Kombi Bakım Hizmetimiz

           

Her 12 ayda bir kombi bakımının yapılması, kombinin daha verimli çalışması için çok önemlidir. Bakım işlemlerini yerinde yapıyoruz ve cihazın sahibinin şikayetlerini de dikkate alarak çalışıyoruz. Kombinin ısınması, yüksek ses çıkarması veya su damlatması, ciddi sorun anlamına gelmektedir. Bu ciddi sorunun ortadan kaldırılması için, önemli kuralları takip etmek gerekir. Bu önemli kurallardan biri de, gazı kesmektir. Gazın kesilmesi, hayati önem taşır. Esenyurt kombi bakımı konusunda, müşteri hizmetlerimiz, 7/24 hizmete hazırdır. Kombinin ısıtıcı kısmının değiştirilmesi, kullanım suyunun test edilmesi, peteklerin test edilmesi, kombi baca fanının değiştirilmesi ve diğer elektronik kartların değiştirilmesi, kombi bakımında yaptığımız işlemlerdir. Petek ısınmadığı zamanda, hemen peteklerin içini temizleyebiliriz.

 

Tüm Esenyurt Mahallesine Servis Kolaylığı

           

Pratik hizmet anlayışını amaç edinen ustalarımızla, kombi sorunlarınız tarih oluyor. Esenyurt mahallesinin en ücra köşelerini bilen ekiplerimiz, en kısa zamanda adresinize gelebilmektedir. Adres bulma konusunda uzman olan firma çalışanlarımız, nokta atışı ile adresinize gelmektedir. Esenyurt kombi bakımı işlemlerinde istediğiniz mükemmel ve etkili çözümleri, işin uzmanı elemanlarımızla, başarılı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Yapmanız gereken bizi aramak ve beklemektir. Sözleştiğimiz saatte yola çıkan ekiplerimiz, evinize gelmeden önce tekrar telefon açarlar. Eğer acil işiniz çıkarsa, başka bir zamana servis işlemini erteleriz. Günlük yaşantınızın sekteye uğramaması için, en iyi çalışma planlarını, hızlı bir şekilde uyguluyoruz.

- Esenyurt kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Esenyurt kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Esenyurt kombi petekleri isitmiyor
- Esenyurt kombi sıcak su az veriyor
- Esenyurt kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Esenyurt kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Esenyurt kombi su dolmuyor
- Esenyurt kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Esenyurt kombi patlamalı çalışıyor
- Esenyurt peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Esenyurt petekler ısınmıyor
- Esenyurt petekler çalışmıyor
- Esenyurt kombi su kaçırıyor
- Esenyurt ses yapıyor
- Esenyurt çalışıyor sonra duruyor
- Esenyurt kombi error veriyor
- Esenyurt kombi arıza kodları
- Esenyurt kombi ateşleme yapmıyor
- Esenyurt su basıncı devamlı düşüyor
- Esenyurt sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Esenyurt kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Esenyurt kombiden sıcak su gelmiyor
- Esenyurt kombi kırmızı ışık yanıyor
- Esenyurt kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Esenyurt kombi pat pat ses yapıyor
- Esenyurt üç yollu vana arızası
- Esenyurt doldurma musluğu arızaı
- Esenyurt fan motoru arızası
- Esenyurt anakart arızası (eletronik)
- Esenyurt plakalı eşenjör arızası
- Esenyurt gaz valfi arızası
- Esenyurt step motoru arızası
- Esenyurt kombi kart tamiri
- Esenyurt kombi tamirsici
- Esenyurt 7/24 kombi servis
- Esenyurt kombici
- Esenyurt kombi tamircisi
- Esenyurt kombi servisleri
- Esenyurt bosch kombi c6 arızası
- Esenyurt eca kombi kırmızı ışık yanıyor
- Esenyurt kombi sıcak su ayarı
- Esenyurt kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Esenyurt kombiye elektirik gelmiyor
- Esenyurt kombi şartel attırıyor
- Esenyurt kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Esenyurt kombi petekleri az ısıtıyor
- Esenyurt kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Esenyurt kombi yedek parça
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın