logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Bosch Kombi Sıcak Su Arızaları

Kombi hayatımızın olmazsa olmaz cihazları arasına girmeyi başaran, hatta beyaz eşya kadar değerli olan bir cihazdır. Isınma problemini tamamen ortadan kaldıran kombiler, ısınma haricinde ısınma ve ocağa gaz gelmesine de olanak sağlamaktadır. Pratik kullanımın yanı sıra işlevsel özellikleri bakımından da beklentileri karşılayacak kombiler çalışmaya başladığı andan itibaren nerdeyse 7/24 çalışarak ihtiyaçlarımızı giderir. Firmamız kombilerinizin bakım, onarım, yedek parça ve tamir işlerini üstlenebilecek, sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firmadır. Deneyimli kadromuz ile kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturacak firmamızda en önemli konu siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden sürekli gelişmeye elverişli yapımız ile sizlerin beklentilerinizi kısa sürede karşılayabilecek, çalışan, bilgi ve donanıma sahibiz. Her sorunuzun temelini detaylı bir şekilde araştırmak ve bu bağlamda çözüm bulmak için sürekli değişim göstermeye de devam etmekteyiz.

Bosch Kombiniz Su Isıtmıyorsa

Kombiniz eğer su ısıtmıyor ise birden fazla nedeni olabilir. Firma olarak sorunlara çözüm odaklı yaklaştığımız için mağduriyetinizi öncelikle kısa sürede sonlandıracağımızdan emin olabilirsiniz. Bosch kombi suyu ısıtmıyor şikâyeti ile firmamız ile iletişime geçtiyseniz kombinizin sıcak su bağlantıları ile ilgili olan tüm ekipmanlar detaylı bir şekilde kontrol edilir. Sıklıkla karşılaştığımız bir sorun olduğu için firmamızda bunun çözümü mevcuttur. Genellikle bu sorun diyafram sistemli kombilerde sıcak su problemi diyafram contasından gelebilir. Eğer diyafram contasında herhangi bir sorun yoksa su akış şalterinde ya da tribünde sorun vardır. Sorun bu nedenlerden kaynaklı değilse eğer sıcak suyun bağlı bulunduğu diğer bölümlere bakılır.

Bosch Kombi Suyu Yeteri Kadar Isıtmıyorsa

Su ısıtma problemi sıklıkla karşılaştığımız problemlerin başında gelir. Bosch kombi suyu az ısıtıyor ise bunun birden fazla nedeni olabilir. Kombi ntc si arızaya girmiş, kombi kartında herhangi bir arıza ya da kombi fanında pislik birikmiş olabilir. Firma olarak tüm bu ihtimalleri göz önünde bulundurarak hareket etmek durumundayız. Bu yüzden olabilir ihtimalleri değerlendirdikten sonra kombinize yeteri kadar gaz ve elektriğin gelip gelmediğine ya da kombi cihazınızda herhangi bir sorununun olup olmadığına bakarız. Bu sayede sorunun temelini öğrenerek hareket etmek işlerimizi daha da kolaylaştıracaktır.

Bosch Kombi Banyoyu Çok Isıtıyor

Kombi arızaları genellikle bakıma dayalı arızalardır. Bu yüzden kombinizin bozulmaması için bakımları düzenli yaptırmanızda fayda vardır. Genellikle kombi arızalarında sıklıkla ısıtma problemleri ile karşılaşırız. Bu problemlerin temeli bilinçsiz kullanım ya da bakımlarının düzenli yapılmaması ile alakalıdır. Bosch kombi banyo suyunu çok ısıtıyor ise ısıtma sistemi ile alakalı olabilir. Genellikle merkezi bir sistemde ısıtılan su diğer noktalara dağıtılır. Eğer ki merkezi sistem arızaya geçtiyse banyo bölgesine kadar gidecek su, borularda soğumaya başlar. Dolayısıyla istediğiniz su ısısını yakalayamamış olursunuz. Kombinizin sağlıklı çalışmaması doğrudan sıcak suyu etkileyeceği için tek bir noktadan değil birden fazla noktadan kontrolleri sağlayarak sorununuzu çözmeyi hedefleriz.

Bosch Kombi Sıcak Suyu Neden Soğutur?

Kombiler 7/24 çalışan cihazlar oldukları için zaman zaman farklı noktalardan arızaya geçer. Bu arızalar kimi zaman daha düşük meblağlar olurken kimi zaman da bütçenizi zorlayacak türden olabilir. Bosch kombi suyu ısıtıyor soğutuyor ise sıcak su musluğundan, kombi alev modülasyon probleminden ya da üç yollu vana sisteminin arızasından dolayıdır. Hidrofor sisteminde meydana gelen arıza da dengesiz su basmaya buna bağlı suyun birden ısınıp soğumasına neden olabilir. Her arıza bir başka arızanın başlangıcı olacağı için kombi arızaları genellikle birbirine bağlıdır. Firma olarak çok yönlü faaliyet göstererek kombinizin arızasını çözüme ulaştırmak önemsediğimiz konular arasındadır.

- Bosch kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Bosch kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Bosch kombi petekleri isitmiyor
- Bosch kombi sıcak su az veriyor
- Bosch kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Bosch kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Bosch kombi su dolmuyor
- Bosch kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Bosch kombi patlamalı çalışıyor
- Bosch peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Bosch petekler ısınmıyor
- Bosch petekler çalışmıyor
- Bosch kombi su kaçırıyor
- Bosch ses yapıyor
- Bosch çalışıyor sonra duruyor
- Bosch kombi error veriyor
- Bosch kombi arıza kodları
- Bosch kombi ateşleme yapmıyor
- Bosch su basıncı devamlı düşüyor
- Bosch sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Bosch kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Bosch kombiden sıcak su gelmiyor
- Bosch kombi kırmızı ışık yanıyor
- Bosch kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Bosch kombi pat pat ses yapıyor
- Bosch üç yollu vana arızası
- Bosch doldurma musluğu arızaı
- Bosch fan motoru arızası
- Bosch anakart arızası (eletronik)
- Bosch plakalı eşenjör arızası
- Bosch gaz valfi arızası
- Bosch step motoru arızası
- Bosch kombi kart tamiri
- Bosch kombi tamirsici
- Bosch 7/24 kombi servis
- Bosch kombici
- Bosch kombi tamircisi
- Bosch kombi servisleri
- Bosch kombi sıcak su ayarı
- Bosch kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Bosch kombiye elektirik gelmiyor
- Bosch kombi şartel attırıyor
- Bosch kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Bosch kombi petekleri az ısıtıyor
- Bosch kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Bosch kombi yedek parça
- Bosch kombi arıza kodları
- Bosch Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Bosch Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Bosch Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Bosch Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Bosch Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Bosch Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Bosch Kombi Fan Motoru temizliği
- Bosch Kombi fan motoru ne ise Yarar
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın