logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Bosch Kombi Servisi

Türkiye’deki firmalar arasında müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İstanbul bosch kombi servisi, parmakla gösterilen lider firmalar arasında bir yer almaktadır. Beyaz eşya sektöründe müşterilerimizin memnuniyetine odaklı olan çalışmalarımızla her zaman tercih odağı olduk. Online servis kaydıyla müşterilerimizin bizimle iletişime geçebilmesi için her türlü olanağı sağlamaktayız. Online servis kaydı uygulamamız ile internet üzerinden erişim sağlayıp, müşterilerimizin beklentilerine cevap veren İstanbul bosch kombi servisimiz, verilen hizmetin kalitesini artırarak göz doldurmaya devam etmektedir. Çağrı merkezimizin de bulunduğu lider firmamız her alanda müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti vermek adına elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktadır.

Neden Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi servisimiz, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ve aynı zamanda da onların sadece bugününe odaklanmayıp geleceklerini de hesaba katan bir bilinçle çalışmaktadır.  Sadece satış sırasında hizmetini veren değil aynı zamanda satış sonrasında da hizmetini devam ettiren bir firmayız. Bosch kombi servisi kendi alanında müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak 3 yıl üst üste ödüllere layık görülmüş ve firmamız, tüm hızıyla yeni nesil teknolojilere yer vererek uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin her yerinde noktası olan firmamız, kaliteli ürünleriyle 7/24 müşterilerine destek vermeye devam etmektedir. Uzman kadrosu ve teknolojiye ayak uyduran eğitimli ekibiyle müşterilerimizin geleceğine ve kendi geleceğimize yatırım yapmaktadır.

Müşterimizin bizi tercih etmeleri ve bu doğrultuda bizlerden ürün almaları sırasında, bosch kombi bakımı, montajı ve onarım işlemlerini de sağlamaktayız. Garantili ürünlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlayıp, garanti dışı kalan ürünlerimizin de arızalarının giderilmesi konusunda yine en iyi hizmeti biz sağlıyoruz. Kombi arızlarında garanti dışı kalan ürünlerin bakımı ve onarımı yapılırken, bosch kombi teknik servisi ekibimiz tarafından müşterilerimizin bütçe gelirlerine en uygun fiyatlandırmayı yaparak kalite düzeyi yüksek hizmetler vermektedir.

Karşılaştığınız bosch kombi arızalarında, uzman ekibimiz adresinize kadar gelip en kısa süre içerisinde arıza tespitini yapmakta ve gerekli müdahaleleri gerçekleştirmektedir. Bosch kombi tamiri sırasında parça değişimi gerektiğinde ürünlerimizin kalitesini bozmamak adına ve siz müşterilerimizin de tekrar sorun yaşamaması adına %100 orijinal ve garantili yedek parçalar kullanılmaktadır. Eğer kombiniz garanti kapsamı dışında ise; ekibimiz bosch kombi servisi fiyatlandırmasını da minimum fiyatlandırma olacak şekilde ayarlayıp sizlerle memnun bir şekilde adresinizden ayrılmaktadır.

Çağrı Merkezimizden Hizmet Süreci

Bosch kombi servisimize ait çağrı merkezinde çalışan ekiplerimiz, sizinle iletişime geçtikten sonra ürünlerimiz hakkında onlardan bilgi alabilirsiniz. karşınıza çıkan kombi arızalarına istinaden eğere sizlerin yapabileceği işlemler olursa, yani evinize veya iş yerinize servisin gelmesine gerek kalmayan durumlar olması durumunda, çağrı merkezi personellerimiz sizleri yönlendirerek arızayı telefon üzerinden gidermenize yardımcı olmaktadır. Eğer karşınıza çıkan kombi arızanız telefon üzerinden giderilemeyecek durumda ise; gerekli servis formunu telefon üzerinden oluşturarak, müsait olduğunuz zaman dilimi içerisinde adresinize uzman ekipleri yönlendirerek memnuniyetinizi sağlamaktadır. Bununla da sınırlı kalmayan firmamız, yaşamış olduğunuz arızalarla ilgili olarak son durumu ekiplerimizle görüşüp durum analizi yapmakta ve sizlerle iletişimi geçip son durumu sizlere de aktarıp bilgilendirmektedir.

Çağrı merkezindeki uzman kadromuz ile sürekli teknoloji takibini gerçekleştirip, müşterilerimizin evinde ya da ofisindeki kombilerde çıkan arızların giderilmesi hususunda, servis çağırmadan çözüme ulaşılması hedeflenmektedir. Gerekli araştırmalar yapılarak müşterilerimize verilen bilgiler ile müşterilerimiz tarafından çokça tercih sebebi olmuş ve firmamızın adını üst sıralara taşımayı başarmış bulunmaktayız. Sizler de kombi arızalarınız ile ilgili bizimle iletişimi geçmeniz, uzman kadromuzla sizlere hizmet vermek için bizlere fırsat sunmanız doğrultusunda elimden gelenin fazlasını yapmaya her zaman hazırız.

Nasıl Servis Çağırabilirim?

Eğer internet kullanımınız iyi değilse çağrı merkezimizle iletişime geçerek gerekli bilgileri ekibimize iletebilir ve adresinize uzman ekip çağırabilirsiniz. Eğer internet kullanımınız iyiyse ve sürekli olarak online işlemlerle işinizi hallediyorsanız, Bosch özel kombi servisi, müşterilerimiz için geliştirdiğimiz online servis formu uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır.

Online servis kaydına ulaşabilmek için internet üzerinden Bosch’un web sayfasına giriş yaparak online servis formunu doldurabilirsiniz. Her müşterimizi müsaitlik durumunu göz önüne alarak geliştirdiğimiz bu uygulamada, müsait olduğunuz tarihi ve saati belirtebilirsiniz. Genel olarak servis çağırma taleplerinde 2’şer saat aralıklı olarak müşterilerimizin adreslerine gidilmektedir. Böylece müşterilerimiz de ekiplerimizin ne zaman gelecekleri konusunda endişeye düşmemiş olacaklardır. Kimi müşterimizin çağrı merkezimiz ile iletişime geçememesi durumu da olabilmektedir. Bu tarz durumları düşünerek müşterilerimize kalite standartları açısından daha güvenli ve daha kaliteli hizmeti sunmak için bizlere ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Onarım Bakım Süreci

Kombilerinizin bakımını yaparken Bosch kombi bakımından anlayan deneyimli ekipmanlarımız oluşturmuş olduğunuz servis formundan adresine en kısa sürede ulaşıp gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir. Uzman kadromuz ve profesyonel ekibimiz ile haftanın her günü hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Gerek bayram tatillerinde olsun gerekse resmi tatillerde olsun aralıksız olarak siz müşterilerimize hizmetimiz devam etmektedir. Bunların yanı sıra acil nöbetçi servisimizin de olduğu firmamız, müşterilerimize hafta içi ve hafta sonu da aralıksız hizmet vermektedir.

Bosch kombi bakımı sırasında arızanız eğer adresinizden giderilemeyecek durumda ise, ekibimiz kombinizi teslim alıp teknik servisimize teslim etmektedir. Teknik servisimiz kombinizin özel bakımını yaptıktan ve arızanızı giderdikten sonra ekiplerimiz tarafından adresinize kadar getirilip montajı yapılarak teslim edilmektedir. Sizlere verilen servis formumuzda yapılan çalışmalarımızı en detaylı bir şekilde görebilir, fiyatlandırma yapılmışsa bosch kombi servis fiyatlarını görebilir ve sormak istediğiniz soruları uzman ekibimize yönlendirerek cevap alabilirsiniz. Eğer kombinizin onarım süresinde uzama olacağı bildirilirse, mağdur olmamanız açısında geçici olarak sizlere farklı bir kombi montajı yapılmaktadır. Böylece yaz ve kış aylarında problem yaşamadan hayatınıza devam edebilmektesiniz.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar

Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın