logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Beretta Kombi Servisi

Bir İtalyan markası olan Beretta, kombi üretiminde dünya devlerinden biri konumundadır. Kullanım kolaylığı ve konforu ile kullanıcılardan tam not alan marka, geniş ürün yelpazesiyle her türlü iklim koşullarına göre çözüm sunabilmektedir. Üretmiş olduğu kombilerle yüksek verim ve yakıt tasarrufunu müşterilerine sunan Beretta marka kombilerle ilgili yaşayabileceğiniz sıkıntılara Beretta kombi servisi ile çözüm bulmanız çok kolay olacaktır. Firmamız belirtmiş olduğunuz şikâyetin neden kaynaklandığını hızlı bir şekilde tespit ederek gerekli müdahaleyle kombinizin yeniden sağlam bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Eğer sorunun hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını istiyorsanız siz de Beretta özel kombi servisi ile bu imkâna kavuşabilirsiniz.

Güler Yüzlü Hizmet

Kombilerinizde karşılaşacağınız sorunlar yeteri kadar can sıkıcıyken bir de işini yaparken moral bozan bir servis elemanını görmek isteyeceğiniz son şey olacaktır. Bu nedenle güler yüzlü bir şekilde hizmetimizi sunmaya özen göstermekteyiz. Servisimizde çalışan bütün personellerimiz özel bir şekilde seçilmekte ve müşteri ile iletişim konusunda özel olarak eğitilmektedir. Böylece Beretta kombi arıza durumlarında güler yüzlü bir hizmetle can sıkıntınızı hızlı ve kolay bir şekilde ortadan kaldırmaktayız. Sizin yapmanız gerekense keyifli bir şekilde arızanın ortadan kaldırılmasını seyretmek ve ardından personelimize teşekkür etmek olacaktır. Bunun dışındaki bütün işlemi personelimiz size zahmet vermeden güler yüzlü bir şekilde gerçekleştirecektir.

Müşteri Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyeti bir firmanın sektörde kalıcı olabilmesi için çok önemlidir. Eğer vermiş olduğunuz hizmetten bir müşteri memnun kalmazsa o müşteriyi sonsuza kadar kaybetmişsiniz demektir. Ancak memnun bir müşteri ileride yaşayacağı bir sorunda tekrar sizi arayacak ve çevresindeki insanlara tavsiyede bulunacaktır. Bunun bilinciyle hareket eden Beretta kombi servisi firmamız hizmet vermeye başladığı günden bu yana benimsemiş olduğu müşteri odaklı hizmet sayesinde binlerce memnun müşteriye sahip olmayı başarmıştır. Firmamız vermiş olduğu bütün kombi hizmetlerinde müşterilerinin verilen hizmetten memnun kalmalarını amaçlamıştır. Bundan sonraki vereceğimiz her türlü hizmette de bu çizgiden sapmadan müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak yolumuza emin bir şekilde devam etmeyi amaçlamaktayız.

Beretta Kombi Bakımı

Kombinizin bakımını yaptırmak size birçok avantaj sağlayacaktır. Öncelikli olarak Beretta kombi bakımı kombinizde oluşabilecek arızaların önceden tespit edilerek çok daha uygun bir maliyetle arızanın giderilmesini sağlamaktadır. Bunun yanında kombinizin daha yüksek performansta çalışmasını ve daha fazla yakıt tasarrufu yapmasını da kombi bakımı ile sağlamanız mümkün olabilmektedir. Böylece faturalarda da büyük bir kar elde etmiş olursunuz. Böylece kombinizin bakımı için vereceğiniz çok cüzi bir ücret ödediğinizden çok daha fazla kar elde etmenizi sağlayacaktır. Bu nedenlerden dolayı Beretta kombi bakımı ihmal edilmemesi gereken bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ustalarımıza Sorabilirsiniz

Beretta kombi ile ilgili akılınıza takılan soruları gerek telefonla gerekse sitemiz üzerinden bizlere sorabilirsiniz. Beretta kombi tamiri konusunda uzman personelimiz sorunuza en doğru yaklaşımla cevap vererek çözüm konusunda sizi doğru bir şekilde yönlendirecektir. Eğer telefonda gerçekleştirilecek bir işlem varsa personelimiz size gerekli talimatları vererek kombinizdeki arızanın giderilmesini sağlayacaktır. Eğer telefonla gerçekleştirilemeyecek bir işlem gerekiyorsa bulunduğunuz konuma en yakın olan servis ekibimiz kombinize müdahale ederek arızanın giderilmesini sağlayacaktır. Kombinizin tamiri esnasında da ustalarımıza aklınıza takılanları çekinmeden sorabilirsiniz. Sorularınıza en doğru cevapları alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Beretta Arıza Kodları

Beretta marka kombilerin dijital ekranlarında beliren arıza kodları hem kullanıcıya hem de müşteriye oluşan arızayla ilgili önemli ipuçları vermektedir. Bu arızalar sayesinde kombinin tamiri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Sitemizden ulaşabileceğiniz bu arıza kodlarını kombinizin yakınlarında bulundurmanız herhangi bir arıza durumunda işinizi çok kolaylaştıracaktır. Arıza durumunda Beretta kombi servisi firmamızı aradığınızda ekranda beliren kodu teknik personelimize söylemeniz durumunda personelimiz tarafından doğru bir şekilde yönlendirileceksiniz. Böylece kombinizdeki sorun hızlı bir şekilde giderilecektir.

Beretta Kombi Serileri

Dünya devi kombi markası Beretta müşterilerine seçenekler sunarak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi modeli seçmesine olanak tanımaktadır. Exclusive Green Serisi, Exclusive Mix Serisi, Mynute Serisi ve Ciao Serisi olmak üzere 4 farklı seriyle müşterisinin karşısına çıkan Beretta markası sektörde oldukça iddialı olduğunu kanıtlamıştır. Siz de Beretta kombi teknik servis yardımıyla evinize en uygun kombiyi kolaylıkla seçme şansına sahip olabilirsiniz.

Beretta Kombi Montajı

Kombinin seçimi kadar montajı da oldukça hassas bir konudur. Hatalı bir montaj işlemi ciddi sorunlar doğurabilir. Bu nedenle güvendiğiniz bir servis tarafından kombinizin montajını yaptırmanız çok önemlidir. Siz de kombinizin montajını yaptırmak istiyorsanız İstanbul Beretta kombi servisi sizin için doğru adres olacaktır. Alanında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen kombi montaj işlemi ile kombinizi güvenle kullanmanın keyfini yaşayabileceksiniz.

İstanbul Beretta Kombi Servisi

Geniş bir servis ağına sahip olan İstanbul Beretta kombi servisi ile İstanbul’un neresinde olursanız olun kombinizdeki arızanın giderilmesi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bir telefonla servisimize ulaşarak arıza kaydı açtırmanız, kombinizdeki arızanın hızla giderilmesi için yeterli olacaktır. Arızalar yanında Beretta kombi bakımı hizmetiyle de müşterilerimizin kombilerini verimli bir şekilde kullanmaları sağlanmaktadır.

Kombiniz Emin Ellerde

Kombi bakımı ve tamiri uzmanlık gerektiren bir iştir ve herkese yaptırılabilecek kadar basit bir işlem değildir. Bu nedenle kombinizin garantili ve düzgün bir şekilde bakım ve onarımının yaptırılmasını istiyorsanız servisimiz size bir telefon kadar uzağınızda. Firmamız uygulamış olduğu fiyat politikası sayesinde Beretta kombi servisi fiyatları ile de müşterilerinin yanında olduğunu göstermiştir. En iyi hizmeti en uygun fiyata alma şansını yakalamak istiyorsanız siz de kombinizle ilgili yaşadığınız sorunlarda firmamızla iletişime geçebilir, kaliteli hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz. 

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar

Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın