logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Avcılar Leopard Kombi Servisi

Soğuk kış günlerinde evlerimizin ısınma işini kombiler üstlenmektedir. Kombiler sayesinde hem devamlı olarak sıcak su elde edebiliyoruz hem de kombilerin sıcak suları ile peteklerin ısınmasından kaynaklı olarak evimizin ısınması gibi olanaklardan faydalanabiliyoruz. Bu sebeplerden dolayı kombilerin sağlıklı bir şekilde çalışır halde olması büyük bir öneme sahiptir. Kombilerin sağlıklı çalışmasında dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Arzı ve bakım konusunda hizmet veren firmamız müşterilerimizin olası sorunları için gerekli tüm yardımlarını seferber ederek problemleri ortadan kaldırmaktadır. Avcılar Leopad kombi servisi hizmetlerimiz sürmektedir.  Bir evde kombinin kısa süreli bozulur hale gelmesi bile evdeki tüm sistemin durmasına olanak sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı kullandığımız kombilerin ne tür sebeplerden hangi sorunların oluşacağı hakkında bilgi sahibi olmakta fayda vardır.

Kombinin basınç değeri,

Kombilerin imalatından kaynaklı olarak hanelere v hanelerin özelliklerine göre kombi seçimi yapmak istenilen performansın tam olarak karşılanmasını sağlayacaktır. Yeteri kadar basınca sahip olmayan kombiler evdeki tüm bölgelere sıcak suyu gönderemeyecektir.  Hal böyle iken su miktarının artması kombinin çok fazla yakıt tüketmesine ve daha az ısınmış su açığa çıkarmasına neden olacaktır.

Tesisattan yeterli kadar suyun gelmesi ya da daha az suyun gelmesi,

Kombiye gelmesi gereken su miktarının ya da suyun basıncının az olması kombininbasınç ayarlarında sorunlar oluşturabilmektedir. Örneğin suyun az olması kombinin suyu yeterli görmemesinden dolayı sistemi aktif hale getirmemesi tarzı sorunlar meydana gelebilmektedir.

Elektrik voltajının kombiye uygun olmaması,

Bu tür durumlarda kombinin elektrik voltajının dengesiz bir şekilde voltaj göndermesinden kaynaklı bir bozulma meydana getirebilir. Bu durumla karşılaşıldığı zaman en uygun yöntem kombinin kapatılarak kombinin bağlı olduğu şartelin düzelmesidir. Kaçak akımlardan kombinin kesinlikle korunması gerekmektedir.

Kombilerin bozulması halinde gerekli olan tamir işlemlerini firmamız karşılayabilecek yetiye sahiptir. Bünyemizde bulundurduğumuz elemanlarımız birçok kombi problemi ile karşılaştıkları için tecrübeleriilerlemiş durumdadır. Bu durum ekibimizin sorunları kısa vadede teşhis etmesi ve erken bir şekilde çözüm üretebilmesi adına olabildiğince önem taşıyan bir unsurdur. Avcılar Leopard kombi tamiri hizmeti ile müşterilerimizin soğuk kış günlerinde sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesi sağlanmaktadır.

Kombilerin bozulmasındaki en önemli etken kombilerin zamanında bakımlarının yapılmamasıdır. Kombilerin zamanında bakımlarının yapılması ileriki zamanlarda oluşabilecek sorunların önüne geçmek adına atılabilecek en büyük adım olarak görülebilir. Kombilerin peteklere verdiği suyu değiştirmediği bilinen bir şeydir. Bu sebepten dolayı sürekli olarak kullanılan suyun zaman içinde kirlenmeside olası bir durumdur. Kombilerin tıkanmaya da borularında suyun zamanla kirlenmesinden kaynaklı olarak oluşan birikimler temizlenmelidir. Avcılar Leopard kombi bakımı hizmetini müşterilerimizin bizimle iletişime geçmeleri halinde kısa bir sürede başlatmaktayız.

Avcılar Leopard petek bakımı hizmeti ile de çalışmalarımızla müşterilerimizin memnuniyetini artırmaktayız. Peteklerin kaçak hava ile teması gibi durumlarda peteklerin içine hava kaçmaktadır. Peteklerin içine kaçan hava kombinin zarar görmesi ve istenilen derecede çalışmasına olanak tanımamaktadır. Bu sebepten dolayı peteklerin temizlenmesi kombinin zarar görmemesi açısından bakımı geciktirilmemesi gereken unsurlar arasında yer almaktadır.

- Avcılar kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Avcılar kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Avcılar kombi petekleri isitmiyor
- Avcılar kombi sıcak su az veriyor
- Avcılar kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Avcılar kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Avcılar kombi su dolmuyor
- Avcılar kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Avcılar kombi patlamalı çalışıyor
- Avcılar peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Avcılar petekler ısınmıyor
- Avcılar petekler çalışmıyor
- Avcılar kombi su kaçırıyor
- Avcılar ses yapıyor
- Avcılar çalışıyor sonra duruyor
- Avcılar kombi error veriyor
- Avcılar kombi arıza kodları
- Avcılar kombi ateşleme yapmıyor
- Avcılar su basıncı devamlı düşüyor
- Avcılar sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Avcılar kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Avcılar kombiden sıcak su gelmiyor
- Avcılar kombi kırmızı ışık yanıyor
- Avcılar kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Avcılar kombi pat pat ses yapıyor
- Avcılar üç yollu vana arızası
- Avcılar doldurma musluğu arızaı
- Avcılar fan motoru arızası
- Avcılar anakart arızası (eletronik)
- Avcılar plakalı eşenjör arızası
- Avcılar gaz valfi arızası
- Avcılar step motoru arızası
- Avcılar kombi kart tamiri
- Avcılar kombi tamirsici
- Avcılar 7/24 kombi servis
- Avcılar kombici
- Avcılar kombi tamircisi
- Avcılar kombi servisleri
- Avcılar kombi sıcak su ayarı
- Avcılar kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Avcılar kombiye elektirik gelmiyor
- Avcılar kombi şartel attırıyor
- Avcılar kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Avcılar kombi petekleri az ısıtıyor
- Avcılar kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Avcılar kombi yedek parça
- Avcılar kombi arıza kodları
 
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın