logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


As Royal Kombi Servisi

En iyi ve güvenilir kombi markalarından olan As Royal, Türkiye genelinde hizmet veren geniş kapsamlı ürün çeşitliliğine sahip bir firmadır. Geçmişten bugüne sadece doğal gaz alanında değil soba ve benzeri yan ürünlerde de kendini kanıtlamıştır.  Yaygın kullanımı kombi kategorisinde olmakla beraber olası teknik sorunların giderilmesi, kısa sürede çözüm geliştirebilmek adına As Royal kombi servisi ile yardım sunar. Firmaya başvuru yapan her müşteri için kısa sürede sonuca varılacak önlemler alınır. Tabi bunun öncesinde meydana gelen sorunların nedenlerine odaklanılır. Kurulum aşamasından daha sonra yaşanan çeşitli sorunlar da dahil olmak üzere geniş kapsamda As Royal kombi tamiri hizmeti sağlanmaktadır. Marka kaliteli hizmet politikasında en önemli bölümün teknik servis olduğu düşünülürse bunu en iyi şekilde yerine getirecektir.

As Royal Kombi Kurulum

Kombi satın alındıktan sonra bunun yerleştirilebilmesi ve çalışması için öncesinde bölgede doğal gaz tesisatının olması gerekir.  Her daire için ayrı biçimde hesaplanan ve ısıtma, sıcak su, gaz ihtiyaçlarını karşılayan doğal gaz, bunun ayrıştırma ve dağıtımını sağlayan sistem sayesinde bunları yapar.  Bu sistem de kombi denen ve üzerinde birtakım göstergeler olan cihazlardır. Bu cihazın ilk kurulum aşamasında marka ve ürün çeşidine göre değişik uygulamalar takip edilebilir.  Satın alınan markadan en yüksek verimi alabilmek için kendi teknik servis ekibinden yardım almanız gerekir.  As Royal kombi teknik servis ile kolayca sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Zaman kaybı yaşanmadan hızlı ve problemsiz biçimde sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Kurulum Nereye Olmalı?

Kombiler bahçe, balkon, çatı gibi alanlara kurulamaz. Ancak diğer yandan banyo ya da erzak odası gibi dar ve havasız yerlerde de kurulmamalıdır.  Ürün çeşitliliği de bunda etki etmekle beraber, hava girişi olan ortalama sıcaklıkların devam ettiği hafif ferah yerlerin tercih edilmesi önerilir. Ürünü sekteye uğratacak her türlü durumdan kaçarak uzun soluklu rahat bir kullanım geçekleştirebilirsiniz. Ancak yer ve kombi bacası gibi konularda markanın detaylı hizmet ağından yararlanabilirsiniz. As Royal kombi servisi sorunlarınız için kısa sürede çözüm getirecektir.

Soğuk Havalarda As Royal Kombi  

Hala devam etmekle beraber eskiden daha fazla olmak üzere merkezi ısıtma sistemi ve bacalı sobalar soğuk havalarda sıkça kullanılırdı. Ancak sıcak suyun olmaması ve merkezi ısıtmalarda az kullanım olmasına rağmen aynı paranın verilmesi birçok sorunu da beraberinde getirir. Daire bazında ısınma ve daha konforlu bir kullanım oluşturulması adına kombiler büyük bir avantaj sağlamaktalar. Kış aylarının uzun ve sert sürdüğü Anadolu’nun kuzey ve doğu bölgelerinde bu durum büyük bir avantaj sağlar. As Royal kombi servisi ya da markanın kendisi kalite bakımından fark yaratan kombi ürünleriyle uzun zamandan bu yana en sevilen markalardan biri haline gelmiştir.

Kombide Tasarruf Nasıl Yapılır?

Bir ev kirasına yakın miktarda fatura ödememek için As Royal kombi arıza ve tasarruf konusunda hassas davranabilirsiniz. Tasarruf için öncelikle devamlı çok yüksek derecede kullanımdan kaçınmanız önerilir.  Ev içinde bir sıcaklığı sabitledikten sonra biraz derecenin düşmesi sizi çok rahatsız etmez, çünkü genelde fark edilmez bile. Ancak bu aradaki küçük fark ayda 15 gün için ciddi miktarlarda geri dönebilir. Hem ekonomik açıdan hem de genel enerji döngüsünde çevreye katkı sağlamak adına bakış açınızı değiştirmek aslında tasarrufu da beraberinde getirecektir.   Buna teknik yönlerden katkı sağlasın diyorsanız, bina ısıtma sistemi ile ilgili bazı iyileştirme çalışmalarına başvuru yapabilirsiniz. Mantolama, tek seferde biraz tuzlu görünen ancak uzun vadede tüm binaya ciddi yararları olan bir sistemdir. Ek olarak şu basit yöntem ev içinde enerjinin boşa gitmesini engelleyebilir: Peteklerin arkasına nalburlarda satılan izolasyon malzemelerinden koyduğunuzda sıcaklığın içeride kalmasını sağlayacaktır. Yine hava gelen yerlere yapışkanlı süngerlerden kullanmak fazla kullanımı önleyebilecektir. Kombinin kendisindeki arıza nedeniyle fazla ödeme varsa İstanbul As Royal kombi servisi yardımıyla sorunu çözebilirsiniz.

Düzenli Petek Temizliğinin Önemi

Peteklerde zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak hava ve pis su oluşabilir. Bunların alınmaması, bakımın sağlanmaması beraberinde yeteri kadar iyi ısınamaması, kombi çalışma düzeninde pürüzler oluşturabilir. Erken önlem için İstanbul As Royal kombi servisi yardımı alarak soruna uzun vadede etkili çözüm geliştirebilirsiniz. Kombiyi çok açmanıza rağmen peteklerin bazı bölgelerinde soğukluk varsa, genelde bu düzenli bakımının olmadığına işarettir. İçerisindeki gereksiz maddeler alındıktan sonra sorun da çözülür. Daha büyük teknik sorunların önüne geçilmesi için düzenli olarak As Royal kombi bakımı firması tarafından bunun kontrol edilmesi kritik öneme sahiptir.

Kombiler Tehlikeli midir?

Düzenli olarak bakımı yapıldığı, yer altı döşeme sistemlerinde sorun olmadığı, tesisat sorunları fark edildiğinde hemen As Royal kombi bakımı merkezine haber verildiği sürece kombiler tehlikeli değillerdir. Doğal gaz ya da LPG ile çalışan bu sistemde bazen ocak için gaz kullanırken yanmada gecikme oluşabilir. Bu gibi hallerde açık bir pencere bırakmak işinize yarayacaktır.  Bunun dışında kombi markası ile de ilgili bir durum görülebilir. As Royal kombi bakımı hizmetlerinden de yararlanabileceğiniz marka, dilediğiniz her zaman üstün kalitede hizmet almanız yardımcı olacaktır.

As Royal Kombi Servisi Fiyatları

Kullanıcıların merak ettiği As Royal kombi servisi fiyatları konusu hassas bir açıklama gerektiriyor. Çünkü problemin çeşitliliğine göre bir fiyatlandırma söz konusu. Örneğin parça değişmesi gerektiğinde, sıradan bir petek temizleme işleminden daha farklı fiyatlandırma olabilir. Hangi parçada ne sorun olduğu konuları As Royal özel kombi servisi fiyatlandırmasında kritik bölümdür. Standart bir rakamdan bahsetmek mümkün değildir, en net fiyatlar için sorunu belirterek yardım talep etmeniz önerilir.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar

Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın