logo

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.


Altınşehir Kombi Servisi

Kombi, ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ev veya ofis gibi küçük kapsamlı alanlarınız için üretilmiş modern ve şık cihazlardır. Boyutlarının küçük olması ve duvara asılabilir olması nedeniyle bulunduğu ortamda fazla yer kaplamaz. Bu özelliği sayesinde eski tip ısıtıcılara göre avantaj sağlar. Modern ve şık görüntüsü itibariyle günümüzde çok fazla tercih edilen kombiler adeta yaşamımızı kolaylaştırmak için üretilmiş çok faktörlü cihazlardır. Hafif olması ve kolay montaj yapılabilme olanağı ve çalışırken oldukça sessiz olması avantajları arasında yer almaktadır. Ayrıca kullandığınız kadar yakması ve yattığınız kadar ödemeniz ekonomik olarak oldukça önemli bir noktadır. Altınşehir Kombi Servisi olarak her türlü yardım görüş ve ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek canlı destek alabilir, online kayıt yapabilir veya arıza kaydı oluşturarak kombi servisimizi evinize ve ofisinize yönlendirebilirsiniz.

Altınşehir Kombi Tamiri

Sektörde tecrübe ve deneyimlerimizle her marka ve her model kombilerinizin arıza durumlarında acil destek servisimizle cihazınızı tamir ederek eski performansına kavuşturuyoruz. Hermetik, bacalı, yoğuşmalı  kombi türlerinin hepsinde yılların vermiş olduğu tecrübelerimizle hizmet vermekteyiz. Eğitimli ve donanımlı tüm ekibimiz ile birlikte kombi tamirlerinizi özenle yapmaktayız. Altınşehir kombi tamiri olarak kombi tamir işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılması gerektiğinin ve müşteri memnuniyetinin daima en ön planda olması gerektiğinin bilincindeyiz. Sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren tekrar tekrar eğitimlerden geçen uzman ekibimiz, kombilerinizin her tür bakım ve tamir işlemini itina ile yaparak kafanızda herhangi bir soru işaretinin kalmadığından emin olarak gerçekleştirmektedir. Kombinizin tamiri sırasında profesyonel ekip arkadaşlarımız öneri ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak tam olarak memnuniyet ve güveninizi kazanarak işlerini tamamlamaktadırlar.

Altınşehir Kombi Arıza

Arızalanan kombiniz için 7/24 destek hattımız ile problemlerinizi acil bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Görüş ve önerilerinizi en ön planda tutan Altınşehir kombi arıza servisi olarak her gün ve saatte siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Destek hattımız arayarak ekip arkadaşlarımızdan yardım almanız artık çok kolay... Kombinizin ne zaman arızalanacağını bilmek elbette mümkün değil fakat olası bir arıza durumunda; arıza oluştuğu anda servisimizi hemen arayarak yardım talep edebilirsiniz. Tüm markalarda profesyonelleşmiş olan kombi arıza ekibimiz, sorunun çözümünde ellerinden gelenin en iyisini yaparak sizlerin yüzünü güldürmeyi başararak, memnuniyetinizi kazanmaktadırlar. Özellikle kış aylarında kombi arıza durumunda mağdur olmamanız için daha özenli ve gayretli çalışarak kısa sürede ev veya ofisinize ulaşarak arıza durumunun giderilmesi için çalışmaktayız.

Altınşehir Petek Temizliği

Kombinizin sizden istediği en önemli şey ona gerekli olan ilgiyi göstermenizdir. Yani yılda en az bir kez kombinizin düzenli olarak bakımını yaptırarak daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sunmasını sağlamaktır. Periyodik olarak yaptırdığınız bu bakım sayesinde peteklerinin temizliği de yapılacaktır. Böylelikle ekstra ücret ödemeden petek temizliğinin de yapılması, geniş zaman açısından bakarsak bu bakımlar sayesinde petek temizliğinin çok ekonomik ve cazip hale geldiği görülmektedir. Petekler eğer düzenli olarak temizlenmezse ısı yayma özelliğini kaybederek bulunduğunuz ortamı ısıtamaz ve siz bu durumda devamlı olarak kombinizin derecesini yükseltirsiniz. Altınşehir petek temizliği servisi olarak petek temizleme işlemini itina ile yapmaktayız. Her petek modeli için temizlik işlemini en kısa sürede yaparak içindeki kirli siyah suyu çıkarıyoruz. Böylelikle kombiniz daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet verir. Ekonomik olarak da avantaj sağlamış olursunuz. Hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak daha da büyümektir.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 
Web Sitemizde Bulunan Tüm Materyaller Logo ve Görseller Google Resim Arama Bölümünden Alıntı Yapılmıştır. Firmamız Yetkili Servis Değildir. Özel Servistir. Tüm Markalara Hizmet Vermektedir.

  Hemen Arayın